Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiúnak jó szülinapi...

1 éves kisfiúnak jó szülinapi ajándék lehet egy tanuló (pedál nélküli) bicikli?

Figyelt kérdés
Már jár, sőt, van egy kisautója, amin ülve egész szépen rakosgatja a lábait, mintha hajtani szeretné magát.
2014. márc. 2. 20:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szivesen :) remélem örülni fog az ünnepelt :)
2014. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Nagyon kedves vagy! A többiek is!:-)
2014. márc. 2. 21:20
 13/15 anonim ***** válasza:
N annak idején az egy évesemnek bébitaxit vettem szerette nagyon. Futóbiciklit két éves elmúlt amikor kapott.
2014. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk először az előzőekben részletezett nyuszimotor volt, most 1,5 évesen tértünk át a kisebbik méretű, 3 kerekű kismotorra. Tökéletesen hajtja, lejtőn is tud már vele egyensúlyozni. Futóbicikli vagy bicikli később! 22 éves nagyfiam is ilyen motorral kezdte - imádta ő is, 3 évesen kapott pótkerekes biciklit. Akkor még nem voltak futóbiciklik. (Én e RÉGIÓ webáruházából rendeltem, a kisebbik méretet, a neve "kis enduró motor, csak segítségképpen!)Jó motorozást, csak bírjad követni a gyerkőcöt!
2014. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek!
2014. márc. 2. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!