Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyumolcs pepet hogy jobb adni...

Gyumolcs pepet hogy jobb adni 6 hos babanak kanallal vagy cumis uvegbol?

Figyelt kérdés
cumis uvegbol egyszerubbnek tunik,de akkor mikor tanul meg kanallal enni?
2014. márc. 4. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan próbálkozzatok kanállal. Először még macerás lesz, de hamar belejön. Én négy hónapos korában kezdtem a fiam hozzátáplálását. Először nagyon nehéz volt, minden pépes volt, de pár nap alatt belejött, és ügyesen evett már. Ne szoktasd hozzá a cumisüveghez pépek esetében.
2014. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
kanállal
2014. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
csak kanállal, ilyesmit tilos üvegből adni.
2014. márc. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
mindenképp kanállal. már régen megtanulhatott volna egyébként. elvileg a vigantolt is úgy adod neki már párhetes kortól. vagy te nem?
2014. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

csakis kanállal. meg kell tanulnia így enni. hagyhatod is neki, hogy ő is fogja a kanalat (ha ráértek, és bírod a felfordulást) így tanulja az önálló evést, meg hát az etetést.

amúgy se jó ez a cumisüveg dolog. ha iszik, akkor inkább pohárból amúgy is, ezt tanácsolják a szakértők is.


soká tanul meg kanállal enni, viszont nem is ez a lényeg, hanem az, hogy szokja az etetést, mert lassan lassan következnek majd a darabosabb ételek (rizs) amiknek csak ez a módja, szóval gyakorolni kell :)

2014. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
kanállal
2014. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én mindig kanalaztam neki. Utána a zölségpürét is kanállal kell majd adni, ezért jobb ha már most kanállal eteted, szerintem.
2014. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha "tilos" ha nem az én lányom bizony üvegből evett. Mivel már amikor meglátta a kanalat sírógörcsöt kapott. Neki sok volt egyszerre az új íz és a kanál. Aztán megszokta az új ízeket az üvegből majd szépen lassan a kanalat is. Most 19 hónapos és többnyire egyedül eszik kanállal villával. Szóval semmi baj nincs az üveggel se. A lényeg hogy egyen ha üvegből hát abból.
2014. márc. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%
A vigantolt meg simán belehet cseppenteni a szájukba. Teljesen felesleges azt az 1 cseppet kanálal adni.
2014. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!