Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hónapos baba ehet krumplis...

7hónapos baba ehet krumplis tésztát?

Figyelt kérdés
Evett már krumplit is, husit is, glutén is be van vezetve, bár a tészta nem durum a krumplis tésztában. Meg van még benne olaj, hagyma, füszerek és virsli. Pl úgy eheti ha krumplit meg virslit veszek ki belőle, egy kis kenyeret teszek még bele, összetöröm, és ezt így adhatom neki?
2014. márc. 5. 18:43
 1/10 piroska és a farkas ***** válasza:
Hát, ha abból indulok ki, hogy én ilyenkor már Gyulai kolbászt ettem, szerintem igen. De ez 30 éve volt... :)
2014. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tészta nélkül, ahogy írtad is sztem adhatsz neki, ha a fűszerezés enyhe.
2014. márc. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Én nem adnék. Pirospaprika, hagyma, ezek nem biztos, hogy egy 7 hónapos gyomrának valók. Persze ha a krumplit azelőtt veszed ki, hogy megforgatnád a hagymás lében, akkor mehet, de akkor már nem sok köze van a krumplis tésztához. :)

Nem vagyok egyébként nagyon parás ebből a szempontból, 1 évesen már mindkét gyerekem azt ette, amit mi, de 10 hónapos koruk előtt nem adtam nekik ilyen hagymás-zsíros kajákat.

2014. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én kisfiam alig eszik meg valamit. Lassan 8hónapos, kb banánt és almát eszik. Legutóbb nyúlt a krumplistésztáért, úgy ahogy van összetörten neki és végre valamit boldogan evett!!
2014. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már ehet pirított hagymát és minimális olajat. Mondjuk én hidegen sajtolt lenmagolajat szoktam, nem sima napraforgót. Benne van a hozzátáplálási táblázatban.
2014. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

csak virslit ne! azt még később sem tanácsos.

ha nem sok rajta a fűszer, akkor talán belefér.

2014. márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább ne! Tészta, só, bors, még nem neki való, a virsli meg pláne nem. Tele van mindenféle mesterséges marhasággal, ízfokozó, tartósító, húsgyári nyesedék, és amit még nem tudunk... 1 éves korig várj ezekkel. Én kenyeret se adnék 7 hónaposnak.
2014. márc. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és ha neki való krumplis tésztát adnál?durumtésztából,csak krumpli,olaj,hagyma-és tészta?vagy a tieteket adnád?
2014. márc. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simán adhatsz neki,max durumtésztából készültet,amibe nagyon kevés a fűszer,virslit még ne,szerintem és később is magas hústartalmút.
2014. márc. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kenyérrel semmi baj,nem tudom mi baja van egyeseknek vele
2014. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!