Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Colief cseppet csak tejben...

Colief cseppet csak tejben oldva lehet beadni? Sima vizzel?

Figyelt kérdés

Anyatejes a fiam, elkepesztoen hasfajos. Hetek ota nem alszunk, tejem mar nincs eleg (foleg a stressz es kialvatlansag miatt), a korabban lefejteket mind megkapta. Nem tudok pluszban 100 ml-t lefejni (fejni sem tudok, mert most mar csak ramkotve tud aludni) tehat nem tudok elore bekeverni es abbol adagolni, mert egyszeruen nincs mit.

Jovo heten telik le vegre a hatarido, akkor van idopontunk a gasztroenterologiara, de a doki kerte, ha lehet probaljuk meg addig elkerulni a tapszert, hogy az ne zavarjon be.

Szoval siman vizben oldva nem lehet beadni?

Teljesen el vagyok keseredve mar :(


2014. márc. 6. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
szia!szintén zenész,sajnos nem lehet ugyanis pont a lényegét veszti a dolog és nem hat a vízben nincs laktóz amit lebontson....mennyi idős a kicsi?az enyém 9 hetes és most mintha valami változás lenne kicsit jobb,mindent végig kisérleteztnk nekünk a colief sem jött be....most sab simplex-et kap+infacolt,én meg iszom az ánizs teát-+görögszéna maggal ez tejszaporító és a hasának is jó
2014. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

5 hetes lesz, 2 hetesen kezdodott es mult het ota nagyon durva, van, hogy a nap osszes ebren toltott perceben sir, rangatja a labat es feszit, mivel keveset alszik (akkor is nyog es nyoszorog, feszkelodik almaban), ez napi 10en par ora sirast/uvoltest jelent :(

Mar olben, kendoben is sir leginkabb, percekre nyugszik csak meg.

En espumisant, babycalm-ot adok es este lefejt tejben (amig volt) colief.

Ha elfogy ez az uveg espumisan, akkor atvaltok infacolra es jovo heten talan sikerul gripe watert szerezni.

Homeopatias bogyot eszem, lactoherb teat iszom es neha alkoholmentes sort a tejserkentesert.

Te milyen teat iszol pontosan? Ez a gorogszenamag gyogyszertarban kaphato?

Koszi, hogy valaszoltal, en szamolok vissza a 3 honapig, hatha addigra tenyleg javul. Addig meg rettegek, hogy allitolag 6-8 hetes kozt a legrosszabb, ami meg elottunk van... :(

Nalatok mikor kezdodott, tenyleg a 6-8 het a legrosszabb?

Masodik gyerekem, de ez az egesz mellbevagott, sose gondoktam volna, ilyen nehez lehet ez :(

2014. márc. 7. 21:58
 3/4 anonim válasza:

2 evőkanálnyi, vagyis 10 ml anyatej is elég, annyit se tudsz valahogy lefejni? Babának jut elég anyatej? ha nem akkor esetleg átmenetileg lehetne szó tápszeres kiegészítésről is.

Tejserkentésre meg van egy kapszula, ami úgy tudom hasfájásra is jó, ánizst és édeskömény tartalmaz.

2014. márc. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia első vagyok...nekem is második gyerek...nem volt a 6-8 hét között rosszabb szerintem ez hülyeség,ugyanolyan rossz volt mint előtte:D görögszéna magot bio boltba vettem,és az ánizst is,majd a liter víben 2 teáskanállal felfőztem és így iszom...a magokat mézzel keverve megeszem utána nekünk bejött!
2014. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!