Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák Ti 6 hónapos babával...

Anyukák Ti 6 hónapos babával egy szobában alszotok? Meddig kell egy babával egy szobában aludni?

Figyelt kérdés
Eddig egy szobában aludtam a kislányommal de már nagyon fáj a derekam attól a heverőtől!A lakás adott nem tudok más ágyat betenni:(
2009. dec. 13. 21:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Az én gyerekeim már azonnal külön szobában aludtak.Miért kellene vele aludnod?Ez csak egy újabb szokás mostanában.
2009. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Mi még mindig 1 szobában alszunk, pedig már 1 éves. De nem is kel fel egyszer sem az éjszaka. :)
2009. dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Az enyém 9 hetes korától egyedül alszik. Addig is csak kényelemből volt velem éjjel a szopi miatt.

10 hós.

2009. dec. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Kell? Ki mondta, hogy kell?

Velem egy szobában 4 hónapig aludt a lányom, mert akkor lett kész a szobája, akkor tettem át, de ha előbb kész lett volna, sokkal előbb átteszem.

Van aki első naptól külön szobában altatja, van aki csak évek múltával teszi külön, minden anya saját döntése...

2009. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi 6 hónapos korában költöztünk ki a "szobájából". Azaz ő jött a mi szobánkba, mi meg átköltöztünk a 2. szobába. Azért ekkor, mert hajnalban már nagyon virgonc volt, kakilt, forgott, én meg elkezdtem dolgozni, és muszáj volt aludnom. De ha felkeltem WC-re mondjuk, ő végleg felébredt, volt, hogy 5-kor... Igy mindannyian alszunk reggel 7-ig kb. Nem zavarta, sőt, ha most bemegyek puszit adni neki, vagy csak megnézni, és felébred, olyan a pillantása, hogy mit keresek én ott. Mintha ez lenne neki a tök normális. Most 8.5 hónapos.
2009. dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Csak akkor kell ha nincs másik szobád akkora a lakásod. Én az első kisfiammal illetve mi 3,5 éves koráig aludtunk egy szobában ,mer a lakásunk 35 nm-es garzon volt. Aztán vettünk új lakást és a második gyerek már ide született saját kiságyba és saját szobába, a testvérével alszik együtt kezdettől.
2009. dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
A lányomnak volt saját szobája már a megszületése előtt, de 1 évig velünk volt!Nagy a lakás, simán elfért a szobánkban az ágya, és én így éreztem biztonságban!A szobája nem közvetlen mellettünk van, és bennem volt a félsz hogy nem hallom meg éjjel, stb!Most a második babát várom, neki is van saját szobája, de biztos velünk lesz min 1 évig!Nekem így jó!És éjjel ha ciciztetni kell nem kell az egész házon átcaplatnom!
2009. dec. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7%
Ja és nem mindegy hogy arra ébred az ember hogy a másik szobában ordít a gyerek vagy arra hogy csendben gügyögve nézelődik!Nos ezt a csendes létet tuti nem hallanám meg ha másik szobába lenne4A lányom sosem sírt éjjel mikor felkelt enni!Hallottam a mozgásából hogy fent van!Nm kellett kiordítsa a lelkét mire meghallottam!Sőt volt hogy elfelejtett levegőt venni, és azt sem hallottam volna meg a másik szobából!(jelentem nem jelzett a 40ezres légzésfigyelő)!Most lenne egy sírhantom a gyerekem helyett!
2009. dec. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

miért kéne együtt aludni??

mi 6 hetes kora óta külön alszunk, van légzésfigyelőnk és kész

2009. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Születése óta külön szobában vagyunk. Nekem nagyon bevált így.
2009. dec. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!