Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biztonsági fürdető karikában...

Biztonsági fürdető karikában hogyan lehet hajat mosni a babának?

Figyelt kérdés
Most kezdtük el használni a fiamnak az O.K. Baby fürdetőkarikát, nagyon tetszik neki, de nem tudom hogyan mossam meg a haját ha benne ül. A kiskádban egyszerűen hanyattfektettem és úgy mostam neki. Ti hogy csináljátok?
2009. dec. 13. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy, ülve. Odateszem a kezem a homlokára és úgy nem megy bele a samponos víz a szemébe.
2009. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én fürdetéshez mindig kivettem, hisz a kezén kívül mást nem tudok megmosni a karikában ...

Amúgy lehet ülve is, bevizezed a kezeddel a haját, megmosod, kicsit hátradöntöd amennyire lehet és kezeddel leöblíted (vagy szivacsból nyomsz rá vizet).

De a lábát, fenekét úgysem tudod ülve megmosni...(szerintem, de lehet én csináltam valamit rosszul...)

2009. dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy előre hajolgat mindig kepeszt a játékokért, elég nehéz lesz...ha nem sikerül ülve akkor majd kiveszem belőle. Amúgy melyik az a babasampon ami nem csípi a szemet?
2009. dec. 13. 21:58
 4/7 anonim ***** válasza:
A Johnsons termékek nem csípnek csak a víz zavarja ha a szemébe folyik. Én kiszoktam venni és úgy mosunk hajat!
2009. dec. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mutass neki a feje felett egy játékot, amíg ránéz öblítsd le a haját.
2009. dec. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gyereksamponok nem csípik a szemet,mi Schaumát használunk.
2009. dec. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2009. dec. 14. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!