Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a "Bababizto...

Mi a véleményetek a "Bababiztonság otthon" weboldalról, www.bababiztonsagotthon.hu? Tényleg szükség van ennyi biztonsági óvintézkedésre?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, vagy másik lehetőség, hogy folyamatosan figyeled. A baj könnyen meg van. Mondjuk nyilván itt mindenre gondoltak. De az is elég lehet, ha egy szobát alakítasz ki így
2011. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.Sosem tanulja meg,hogy óvatosnak kell lenni,ha gyakorlatilag le van szedálva. És tapasztalatból mondom,hogy képesek akkorát esni a sima járdán,hogy majd szétreped a kis fejük.
2011. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Még nem néztem át az oldalt, de köszi a linket, pont ebben a korban vagyunk épp a napokban szereltem le a hosszabitókat, konnektorokat.

Én azt gondolom, ha tehetünk azért hogy ne érje veszély a picit akkor tegyük meg, de túl parázni se kell a dolgot. Az ő szobáját, ahol talán a legtöbbet van "bababiztossá" teszem, de nem fogom az egész lakást átalakítani, azért mert a gyerekem felfedezi a világot. Nyilván a konektorokat nem hagyom hogy nyalogassa, vagy nem hagyom széjjel a varrótűket de nem fogom elaltatattni a kutyánkat vagy minden bútort körbe tekerni légbuborékos fóliával és egyéb extrém dolgok.

2011. okt. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak benne számomra egész elképesztő dolgok, de jó tanácsok is. Mindenki a saját és gyermeke vérmérséklete szerint járjon el.
2011. okt. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is épp ebben a korban vagyunk, és itt olvastam a linket, és rendeltem is tőlük. Mára már megbántam egy nagy rakás sz*ar amit árulnak, és iszonyat körülményesen zajlott. Véleményem szerint jobb személyesen bemenni egy baba üzletbe és ott összeszemezgetni a szükséges dolgokat, mert itt csak drágán árulják a minőségileg kifogásolható árut. Szerintem csak egy otthon ülő, unatkozó anyuka hozta össze ezt a középszerű oldalt és beszerezget innen onnan termékeket. Nagyon nagyon nem tetszik és nem ajánlom senkinek!!!
2011. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nevetséges :D Mitől fogja így megtanulni a gyerek, hogy mit szabad és mit nem? Nálunk a mosogatógép tablettája pl a kuka mellett van egy szekrényben, ami nincs bezárva, másfél évesen simán használja a kukát, eleinte próbálta megszerezni a tablettát is de rászólok és abbahagyja, egy idő után már hozzá se nyúl. Van borállvány is, amit szintén nem voltam hajlandó felrakni a szekrény tetejére, megtanulta hogy nem nyúl hozzá és kész. Nem értem minek ennyire túlaggódni a dolgot, persze a konnektorok be vannak nálunk is dugva, de még a sarokvédőket is leszedte, úgyhogy majd maximum koccan a feje. :)
2011. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az 5. válaszra reagálnék, ugyanis én vagyok a Bababiztonság webáruház üzemeltetője. Nem tudom mit vásároltál nálunk, de ha gond volt vele, akkor miért nem írtad meg nekünk a reklamációdat, miért nem érvényesítetted a garanciát? Azt meg végképp elképzelni sem tudom, hogy mit értesz azalatt, hogy "körülményesen zajlott"!!! Unatkozó anyuka lennék? :) Próbálj meg 2 kisgyerek mellett egy webáruházat működtetni, és ha emellett unatkozol, hát megemelem a kalapomat... Minőségileg kifogásolható termékek? Nézz szét, hogy kik a gyártói ezeknek a termékeknek és mely országokban forgalmazzák.
2013. máj. 17. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!