Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akinek babája nem issza a...

Van akinek babája nem issza a Milumil junior gyerekitalt?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy anyósom vett egy ilyet. Egyébként Beba H.A-s tápszert fogyaszt a kislányom(16 hós),már születése óta, mert nem volt tejem. Nagyon csúnya az arcocskája. Lehet sokatokban felmerül,minek kap még tápszert? Sajnos nem tudom/tudtam leszoktatni, igaz napközben már nem nagyon iszik, csak a déli alváshoz, ill. éjszaka. A kiütések miatt az arcán azt gondolom a tápszertől vannak, ezért azon vagyok, hogy áttérjünk a tejitalra, hátha az jobb lesz neki, peszer ezt nem tudhatom... nem vagyok hozzáértő, mégis a kislányom nem bírja meginni a tejitalt, azonnal kiveszi a szájából az üveget. Miként járjak el szerintetek? Szerdán viszem bőrgyógyászhoz, mert már nagyon dühítenek ezek a kiütések.
2014. márc. 10. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyém 14,5 hós,és ő se issza.Ahogy megérzi az ízét,elutasítja,kiüti a kezemből.

Igaz ő még anyatejes,és szopizik,ezt próbáltam erre leváltani,de esélytelen. :(

Eléggé elkeseredtem én is.

2014. márc. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Enyém sem itta, anyatejes volt. Aztán 18 hónaposan leszoktattam és egy hónapig még nem itta utána elfogadta. 20 hónapos korától issza.
2014. márc. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam. Anyatejes volt 15 hós koráig, amikor a kistesó érkezése miatt elválasztottam. Próbáltuk a gyerekitalokat, egyébként az összes fellelhető márkát, de mindtől öklendezett, kiköpte, kiütötte a kezemből. 2 hét próbálkozást követően bevezettem a tehéntejet nála, amit imádott az első pillanattól, ma is sokat iszik belőle, immár önállóan, pohárból. Én arra gondoltam, az a baj, hogy sose evett tápszert, és szerintem eléggé tápszerízűek ezek a gyerekitalok...
2014. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából az a jó, hogy még mindig HA-s tápszert adsz neki. Az allergiára hajlamos gyerekeknek ajánlott eleve a HA-s tápi, tehát nem hiszem hogy attól pattogna ki, inkább valamilyen ételtől. Figyeld meg hogy mi után jelentkezik nála a kiütés, tejterméket gondolom már adsz neki. A tejitalokról egyszer már olvastam, hogy nem igazán jók, már a neve is arról tanúskodik TEJITAL, nem TEJ. Szerintem add tovább neki a tápszert, ha nem múlik akkor kérj beutalót allergologhoz.

Az én lányom 3 évig ivott tápszert, nem is volt gond. Aztán váltottunk bolti tejre, egy idő után jöttek a viszkető kiütések, hasfájás. Allergologhoz vittem, aki megállapitotta a tej és tojás allergiát.

2014. márc. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 15 hónapos, Milumil tápszert kap, de a gyerekitalt nem hajlandó meginni. Öklendezett is tőle, azóta nem próbáltam, szerintem nem is fogom erőltetni.

Nekem a doktornő mondta, hogy még tápszert adjak neki, ne tejet, 2 éves koráig mindenképp.

2014. márc. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!