Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhát adsz 4 hónapos...

Milyen ruhát adsz 4 hónapos babára ha mentek ki?

Figyelt kérdés
én ma rövidújjú bodyt,hosszú újjú rugdalózót,vékony sapkát,overált adtamrá,alá tettem egy vastag pokrócot és betakartam egy véknyabbal. S persze a kocsin is volt egy védőréteg.
2014. márc. 13. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:

biztosra mész :) szerintem az overál nem kellene, mert kötözöttsonkának érezheti magát a babád :)

inkább valami vastagabb rugi (plüs) legyen rajta, és arra tedd rá a vastagabb plédet... de ez persze az olyan verőfényes meleg napra vonatkozik, mint a mai :)

én télen, nulla és tíz fok között öltöztettem így a kisbabám, ahogy te most húsz fok körüli melegben :)


de amúgy minden anya, én is, túlöltöztetem a gyereket :) :) mondjuk most már,hogy 10 hós, nem annyira, majd eddigre te is rutint szerzel :)

inkább csomagold el az overallt, még mindig jobb rábűvészkedni sétálás közben a gyerekre persze :) meg nyugodtabb leszel :)


nézd a tarkójánál, hogy fincsi meleg e a bőre, illetve a kis kezét, hogy kellemes klímájú e ott a bőr. ha meleg a kezecskéje, melege van, ha hideg, nyirkos, akkor fázik... ha csak kicsit hideg, kicsit meleg, az jó.

2014. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az orrát szoktam nézni, hogy milyen hőmérsékletű. Délután 4kor voltunk ki, akkor már nem volt túl meleg és hűvös helyen is sétáltunk,mert nem ért már el sehova a napfény. Keze meleg volt.

ilyen overalt adtam rá:

[link]

2014. márc. 13. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondják, hogy neki +1 réteg kell ahhoz képest, ami rajtam van, én ehhez képest eddig +2 réteget adtam rá, de most a jó időben már látom, hogy melege van, így ha vastag overált adok rá, akkor alatta nincs beöltöztetve, csak body, rugi, ha pedig kabátban viszem ki, akkor harisnya, cipő, melegítőnadrág, body, vékony pulcsi és egy vékony kabi aminek poár a belseje... ja és persze vékony sapka. :) 5 hónapos.
2014. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
polárt akartam írni :)
2014. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én ugyanígy öltöztetem a két hónaposomat,szóval szerintem ez ok...bár mióta jó idő van,én a kocsira nem teszem rá a védőréteget,sztem az már felesleges,sőt sokat mentünk ma napon, a takarót is volt,h levettem róla..

Viszont láttam 8-10 hónap körüli babát full vastag sapi,overál meg jól betakarva..meg is jegyeztem a férjemnek,h látszik rajtuk,h első gyerek:D

2014. márc. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én 2 hónaposomon ma rövid ujjú body, hosszú ujjú póló, bélelt nadrág, bélelt pulóver, zokni, és cipő volt. Alatta takaró, fölötte szintén (nem túl vastag). Két órát sétáltunk, és még egyet aludt utána a teraszon. Semmi baja nem volt, mikor felébredt, meleg volt a keze is.

2014. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A sapka lemaradt :) (6-os voltam)
2014. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!