Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hónapos babára mit adtok...

Hat hónapos babára mit adtok ilyen hűvős időben? Hogy van időtök ennyi idős baba mellett a háztartásra? ( tegyük fel, hogy párotok este megy haza és nektek kell mindig bevásárolni)

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

én harisnyát,zoknit,nadrágot,hosszú body, vastagabb pulcsi plusz egy vastag lábfej nélküli rugdalózó féle valamit.nemtudom mi a neve..,sapi és még betakarom.neki így pont jó :)

amikor meg pl a konyhába van dolgom vagy valahol ahol nemlátnám,kiviszem magammal,nagyon jól elvan a hordozóba

bevásárlásról nemtudok nyilatkozni

2013. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

7 hós. Ma harisnya, hosszú body melegitő naci és pulcsi+sapi volt rajta!

Nekem nincs idő gondom....ha jó napja van...ritkán van olyan h rossz kedve van de akkor egész nap nemtudok tőle csinálni semmit. A vásárlást ugyanugy mint nélküle :) Csak a hordozó benne van a bevásárló kocsiban :)

2013. szept. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyedül nevelem, így mindig én vásárolok be.

Gyerek a hátamon, 3-4 kilós hátizsák a bevásárlással előre véve, sokkal egyszerűbb, mint babakocsival vacakolni.

Jut időm mindenre, mivel egyedül vagyok, úgy osztom be az időm ahogy akarom.


Mostanában már jobban felöltöztetem, ma pl. hosszú ujjú body, egy vékony, hosszú ujjú ing, harisnya, nadrág és pluszban egy zokni volt rajta + kintre sapka.

Mivel én mindig mei taiban viszem így sosem fázik, kölcsönösen melegítjük egymást :)

2013. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!