Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is érzi ugy néha hogy ez...

Más is érzi ugy néha hogy ez oldal rossz hatással van a lelkivilágára?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
hogy érted?
2009. dec. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen, amikor durván 'beszól' valaki, (gondolom frusztrált, mert nem jönnek össze neki a dolgok,) az bánt. A sok építő válasz között mindig akad ilyen is.
2009. dec. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
néha én is bepöccenek, ha olyan válasz jön, vagy valaki kötözködik....nem kell vele foglalkozni. Én is rájöttem már, hogy pár idióta nem fogja tönkretenni a napomat!
2009. dec. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

ellenkezőleg

ha kétségeim vannak, vagy tanácsalan vagyok, akkor mindig ide jövök megkeresni a választ vagy megkérdezni

sok segítséget kaptam, mert nekem sajnos nincs segítségem, mástól nem tudom megkérdezni

2009. dec. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Volt időszak amikor fel sem néztem ide, mert csak kiborultam volna. Aztán megtanultam, hogy kiszűrjem az idiótákat és azóta hasznosnak tartom ezt az odalt, sokszor megnyugtatnak a válaszok. az olyan kérdésekre adott válaszokat amik tudom, hogy kiborítanának azokat meg már nem olvasom el.
2009. dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
hát..nem tart pisztolyt a fejedhez senki.Ha rossz hatással van rád,ne olvasd,ne járj ide.igazi komoly kérdésekbe nem itt fogsz választ kapni,ami meg nem annyira lényeges azt megkapod máshonnan is.azért vagyok emberek,hogy eldöntsük mi jó nekünk és mi nem.ha neked nem jó lépj.
2009. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Ucsó válaszoló jó bunkó módjára írtad le a véleményed,na erről beszélnek mások,vannak ilyenek.Még jó,hogy nem vagyunk egyformák!!!!!
2009. dec. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Kérdeztem már hasonlót,volt olyan aki leugatott.Az az egy nem fér a fejembe(pedig nem vagyok hülye!!)hogy mi a francnak válaszol olyan akinek lövése nincs a kérdésről csak bunkó és attól érzi jól magát hogy marhaságokat hord össze.Azért kérdez az ember mert nem tud valamit vagy tapasztalatot szeretne cserélni,nem a sületlenségre kíváncsi...
2009. dec. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!