Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történt az 1 éves babám...

Mi történt az 1 éves babám alvásával?

Figyelt kérdés

Eddig a kiságyában kezdte az éjszakát, és éjjel valamikor magunkhoz vettem, mert még szopizik. Ha letudta a szopit, pikk-pakk visszaaludt.

5 napja viszont éjjel 1-2 óra körül felébred, onnantól kezdve minimum 1 órát, de inkább 2-3 órát ébren van. Ilyenkor nem játszik, inkább nyöszörög, hason fekve túrja magát előre, szinte belém bújik. Eddig is szopta az ujját, de most éjjel ki sem veszi a szájából.

Lehet, hogy fogzás, de nem látok semmit. A kajákra is gondoltam, ugyanis kb. 2 hete álltunk át a felnőtt kosztra. Így ma újra pépesebb, kímélőbb ebédet adok neki, hátha a mi ételeink viselik meg. Az látszik rajta éjjel, hogy valami nem kerek, amikor nyöszörög. Sokszor pedig a legbékésebb álmából sír föl, de valami hajmeresztő sikítással.

Tapasztalatok? Köszönöm.


2014. márc. 18. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez fog. A sikítva felsírás legalábbis arra utal. Attól, hogy nem látod a fog még tör előre. Próbáld ki a Viburcolt, nekünk nagyon bevált.
2014. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor jöhet a Viburcol! Köszi.
2014. márc. 18. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!