Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történt? Három hónapos...

Mi történt? Három hónapos múlt két hete a babám. Pár napja minden a feje tetejére állt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tápszeres baba 1 hónapos korától. Sensitive tápszert kap. Hasfájós volt de nem volt vészes. Rendszeresen adtam neki espumisant. Nemrég a sűrű bukások miatt kapott sűrítőt. 6-kor fürdés és utána el is aludt. Változó volt, hogy mikor kelt. Volt, hogy 2 de néha 3 óra is mikor kelt enni. Nem is ez a fura hanem most egyre többet eszik és sűrűbben kel. De olyan mintha a hasfájás is visszatért volna. Nyugtalanul alszik nappal is és este is. Össze -vissza kel. Nyáladzik is és rág is mindent de még nem láttam sem duzzanatot semmit a szájában. Nem értem mi lehet ez. Mi változott? Meddig tart? A foga? De akkor miért fáj a hasa? Nektek volt ilyesmi? Mi volt a gond?
2014. jan. 21. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ezt én inkább növekedési ugrásnak mondanám. ilyen tájban vagy egy ilyen növekedési ugrás.
2014. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
74%
Nálunk is hasonló történt, csak azzal a különbséggel, hogy az én babám előtte 10-12 órát aludt esténként. Mondanom sem kell milyen boldogok voltunk a párommal. Aztán egyik napról a másikra 3-4-szer felkelt éjszakánként. 3 hónapos kor után állítólag már nem jellemző a hasfájás. Én konkrét dolgot nem találtam, a fogára gyanakodtam és a védőnő is azt mondta, hogy valószínűleg az lesz a hibás, vagy pedig rájött, hogy lehet esténként is "partyzni" és ez jó. :)Most 7 hónapos és még mindig nincs foga sajnos...
2014. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget olvastam, hogy 3 hónapos korban is van fejlődési ugrás. Lehet ezért vannak ezek a dolgok babádnál.
2014. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek lehetséges, hogy a nagyobb mennyiséget nem bírja a gyomra? Mert evés után amikor próbál aludni akkor mindig arra ébred, hogy felhúzza a lábait és nyögdécsel. Nem kap mást, ami bezavarhatta volna. Illetve mégis. Cebion cseppeket kap a teába. De nem tudom, hogy az megzavarhatja-e ennyire...
2014. jan. 22. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!