Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor van széklete 5-6...

Hányszor van széklete 5-6 hónapos babátoknak? Nyűgös lett, miért?

Figyelt kérdés

Bocsi 2 kérdésem van.


Az egyik: Napi 3-4x mindig kakil naponta, normális állgaú 1-2x puhábbnak tűnik. Ez normális?Már mindent eszik szinte amit lehet. (Hippes termékek, babydream stb)


A másik:

Nincsen még kint a foga, de elég nyűgös. Mondhatni a sírása is teljesen megváltozott, olyan hisztisre.

Eddig egyáltalán nem volt semmi baja, mindig jókat játszott egyedül.

Most meg, ha számára keveset látott emberhez kerül ölbe, visít. Csak nálam vagy a páromnál és az anyumnál van el.

Ahogy ölemben van bármikor megnyugszik. Nem hinném, hogy a foga mert akkor nem nyugodna meg ölbe.

Az éjszakákat (lekopogom) egészen 1-2 hetes kora óta végigalussza (nem kel fel enni ). 8-9 órát alszik este.

Hála istennek, este még nem hisztizik remélem így marad.


2014. márc. 18. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én fiam míg szopott csak, addig heti 1x kakilt, mióta hozzáteplálom, napi 2-5, s van mikor bogyó, van mikor puha.


Én onnét tudom hogy a foga jön, hogy akkor kicsípi a kaka a fenekét, vagyis mikor kaki van, hiába pelenkázom át azonnal, piros rögtön a feneke, van hogy be is varrasodik.

Ez igazából nem hiszti, hanem azért sír mert másképp nem tudja kifejezni hog nem jó neki.

Eddig elvolt, de most már kezd egyre önállóan lenni, vannak igényei, es sírással jelzi ha nem jó, vagy szeretne valamit...

Nálunk nincs olyan este hogy ne kelne fel szopizni, ha nem fogzik 1-2x kel, ha fogzik 20x.

2014. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!