Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kizárólag anyatejes babátoknak...

Kizárólag anyatejes babátoknak milyen időközönként van széklete?

Figyelt kérdés
3 hónapos kis rokonomnak hetente egyszer. Ez normális? (Egyébként kiegyensúlyozott, szép és nyugodt kis baba)
2013. jan. 2. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen normális.Ha nyugodt akkor semmi probléma:)

Az én fiamnak naponta többször volt!

2013. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is heti 1x volt széklete.
2013. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az én fiamnak (2hós) napi legalább egyszer, de van hogy többször. De úgy tudom normális a kevesebb is, mert egyre jobban hasznosítja a szervezetük az anyatejet.
2013. jan. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Napi egyszer, de előfordul hogy két naponta egyszer.
2013. jan. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is heti 1-szer volt, aztán már 10 napra, persze kúppal.Aztán már kúppal sem. Elvittük gastroenterologushoz, mert nagyon feszített, fájt a hasa és sokat sírt. Ekkor volt 2 hós.Kiderült, hogy tejérzékeny, amit én már az elejétől gyanítottam is, de mondtam a háziorvosnak is, mivel apuka is tejérzékeny. Persze azt mondta ilyen kiskorban még nem lehet az.Ezért végigszenvedtünk 2 hót, mire elvittük magándokihoz.Szóval 1 hó telt el, és jól van, tápszerváltás, anyatejet lebontást segítő tabletta és emésztésre egy másik és szélcsövezés. Most 2-5 naponta kakil önállóan, de a doki azt mondja 2 napra kellene beállni, mert az még normális. Én tejmentes diétán vagyok.

Szóval az elején nekünk is azt mondta a háziorvos, hogy a heti 1 ok, pedig nem.

A tied kiegyensúlyozott és szépen alszik, akkor lehet tényleg ok. Nekünk az alvás is nehezen ment.

2013. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Heti 1x volt míg anyatejes volt, de előfordult, hogy 10-12 nap telt el két kakálás között. Most hogy már tápszeres + szilárdat is eszik, így minden nap (de legalább minden másnap) van kaki.
2013. jan. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Változó.

Van, hogy rendesen naponta. De van, hogy naponta többször, de az is gyakran előfordul, hogy 3 naponta. Teljesen normális a széklete, nem túl híg, de nem is bogyós.

2013. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugtató.
2013. jan. 3. 13:47
 9/9 anonim ***** válasza:
mióta megszületett kb. napi 2-3 alkalommal. Csak anyatejes, most 3hós.
2013. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!