Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány cm magas, és mekkora...

Hány cm magas, és mekkora lábon él a babátok?

Figyelt kérdés
Kort is irjatok!Csak kivàncsisàgból kèrdezem!
2014. márc. 19. 14:12
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzàszólàsokat.Azèrt kèrdeztem,hogy mrg tudjam körülbelül àllapitani,hogy tènyleg nagyon magas-e a manókàm.Ma voltunk tanàcsadàson,így pontosak az adatok.15hônapos,89cm,10940gr.ès 21-22es làba van.Akkor tènyleg magas,ugye?Múltkor a jàtszótèren,több anyuka,is furàn nèzett rànk,mert szerintem,azt hittèk,hogy idösebb,ès ö meg botladozott,meg 15hós baba módjàra viselkedett.Hogy tudnàm kiküszöbölni ezt?Nem visszamaradott,hanem koràhoz kèpest magas.Kicsit rosszul esik,hogy igy viszonyulnak hozzànk.
2014. márc. 23. 00:04
 22/23 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés. Én fiam is ilyen nagy gyerek, mindig 1-2 évvel többnek nézik, ő meg még a beszéddel nem áll túl jól és furán néznek, hogy ekkora gyerek miért nem beszél rendesen, de hát ez van. Én örülök neki, hogy szép magas.
2014. márc. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

14-es vagyok

Én is mindig így éreztem. Sokszor rosszul éreztem magam a játszótéren, hogy a nagyobb, 3 év körüli gyereknek nézett ki már 1,5 évesen, és hát a társas kapcsolatokban még nagyon bénácska volt, én is azt láttam, hogy értetlenkednek az emberek, pedig nem volt neveletlen nyilván, csak még kicsi. Kellemetlen érzés, de ahogy nő, egyre jobban összenőnek...nem is kellene vele foglalkozni, de persze könnyű azt mondani :)

2014. márc. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!