Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zuglói anyukák, valakinek van...

Zuglói anyukák, valakinek van kedve együtt tologatni a babakocsit?

Figyelt kérdés

Délután 3-5 között szoktunk sétálni és annyi más anyukát látok egyedül babakocsizni. Az utcán nem szívesen szólítanék le bárkit is, de ha valakinek van kedve együtt sétálni, beszélgetni, az jó lenne.

De ha megírjátok, pl. ki miért szeret egyedül sétálni, vagy mivel foglalja el magát közben, annak is örülnék :-)


2014. márc. 21. 07:54
 1/3 anyanaklenninehez válasza:

Én örülök, ha lejutok sétálni. :) A cél, hogy legalább heti 2-3 alkalommal lent legyünk. (Manó egyéb napokon a teraszon szundizik.)

Amikor kint vagyunk vagy szervezek találkozót babázó Kolléganőkkel, ismerősökkel, ez a ritkább, bár a jóidőnek köszönhetően szaporodó esemény.

Ha meg egyedül megyek, akkor mozgásra használom, igyekszem gyors tempót gyakorolni, mert már nagyon jó lenne fogyni (6 hós a babám). Vagy célirányosan sétálunk: postára megyünk, zöldségeshez, stb. - ilyenkor messzebb lévő üzleteket nézek ki, és nem BKV-zunk.

2014. márc. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy ebben az időben, amikor mi szojtunk menni, mindenki dolgozik még, sajnos babás ismerős, barátnő nincsen.

Az én fiam még csak 2 hós, így mózeses babakocsival járunk, ami eléggé megnehezíti a bejutást sok üzletbe. De én is felderítettem már 1 órás körzetben minden akadálymentes helyet: pékség, zöldséges, dm, patika, stb... :-)

2014. márc. 21. 09:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Én lányom 6 hetes, de mi XV. kerületben lakunk. Én a 231-s busszal szoktam kijutni az Örsre. Konkrétan "háztól - házig" visz.

Mondjuk én naponta 2× 3 órát sétálok. Plusz ebben az időben intézem a dolgokat is.

A nagyobbik lányommal is éjjel-nappal úton voltam. Én sosem tudok a fenekemen ülni. :)

2014. márc. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!