Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet megszerettetni...

Hogy lehet megszerettetni vele a babakocsit?

Figyelt kérdés

7 és fél hónapos a fiam,gyűlöli a babakocsit.Max fél órát van el benne.

Mikor 2-3-4 hónapos volt azt hittem változni fog,ha már kilát,vagy csörgö izék vannak a babakocsin,ha ül stb.Több helyen a neten azt olvastam hogy 7 hosan kezdik megszeretni a babakocsit,na ő nem.Annyira irigykedem,hogy mások lennt sétálnak a napsütésbe tologatják a babákat,mi meg ha lemegyünk menekülünk haza mert sirás van fél óra után.A csatos hordozót nem engedhetjük meg magunknak.Van egy nagy tesó,ő meg ugye igényelné a játszóteret stb.Az meg nem megy hogy tolom a babakocsit meg cipelem is.Adtam a kezébe psikótát is hogy lekösse de nem eldobja.


2014. márc. 14. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd el őket a játszótérre! Gondolom, oda viszonylag hamar elértek, vigyél neki vastag plédet, akár kettőt is, azt leteheted a földre a játszón, és arra ráteheted a gyereket, köré egy-két játékot. Ha már tud ülni, hintáztatni is tudod.
2014. márc. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom sem szereti, ő már egy éves, max. 3/4 órát van el, de akkor sem kitörő örömmel ül benne.

Úgy szoktuk, hogy elmegyünk egy térre, ott kiveszem, mutogatom neki a virágokat, fákat, aztán vissza és talán a hazautat kibírja (nem mindig). Hidegben csak 20-30 percet voltunk kint mert akkor ez nem volt megoldható.

Én is irigykedtem mindig azokra az anyukákra, akik órákat lehettek a levegőn a babájukkal, hát nekünk ez nem adatott meg soha, még aludni sem volt benne hajlandó egy percet sem.

Én már beletörődtem. Ráadásul ő minden újtól fél ezért még biciklin, vagy szülőkormányos triciklivel sem tudom vinni mert, ordít.

2014. márc. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is utálta a babakocsit, én nem is erőltettem sokat, nem akartam kínozni, a séta elvileg szórakozás neki is, nem akartam, hogy rossz élmény legyen neki és végigsírja. A megoldás a hordozás volt, lehet használtan is venni hordozóeszközöket és vannak olcsóbbak is (sokkal olcsóbbak, mint a babakocsi)
2014. márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!