Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiókos éjszakai kis szekrényt...

Fiókos éjszakai kis szekrényt hogy tennétek bababiztossá?

Figyelt kérdés
Kisfiam úgy rárepült mintha muszáj lenne és hiába szajkózom, hogy nem szabad. Csak három fiók van egymás alatt , lövésem sincs hogy tudnám elkerülni , hogy rácsukja a kezére.
2014. márc. 21. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
egyszer rácsukja és majd akkor megtanulja hogy nem lehet,ill. azt is megtanulja, hogy "nem szabad"
2014. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
google: szekrényzár
2014. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. A mamám úgy csinálta, hogy amikor kihúzta a fiókot, akkor oda ment hozzá, hogy együtt csukják be. Megfogta a pici kezét, és úgy tolta be a fiókot, hogy a gyerek keze kicsit odacsukódjon. Nem nagyon, de érezze. Azóta közelébe sem ment a fióknak. Pici gyerek még NEM érti, hogy nem szabad, ha nem tapasztalja meg, hogy miért nem.
2014. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Amúgy mi soha nem gyerek záraztunk semmit...mindkét fiamnak az volt az első dolga miután megtanult menni,hogy hogyan kell biztonságosan kinyitni-becsukni a szekrényeket.Volt 1-2 baleset,hogy odacsukták az ujjukat, de egyáltalán nem volt vészes.Ezt amúgy is meg kell tanulniuk,én nem is értem miért kell elzárni... o_O

2014. márc. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is megmutattam, hogy kell nyitni-csukni az ajtókat de egyrészt nem szeretném ha minden fiók és szekrény tartalmához hozzáférne ( természetesen olyan egyikben sincs ami veszélyes lenne számára ) mert ne pakoljon szét mindenhonnan mindent. Minden helyiségben van saját polca amit pakolhat a többi a mienk! Másrészt az, hogy rácsukja és majd megtanulja nem működik mert már többször sikerült neki és mégis nyitogatná. Csak félek is nehogy eltörje az ujját mert a fiókot nagyon vadul csapja befele hiába próbáltam mutatni neki ezért szeretném inkább elzárni ha lehet.
2014. márc. 22. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!