Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos anyatejjel taplalt...

4 honapos anyatejjel taplalt kislanyomnak szekrekedese van. Hogyan segithetnek neki?

Figyelt kérdés
Tudom ilyenkor ha nincs szeklete minden nap az is normalis de szegenykem nagyon erolkodik es megis hiaba. A vedonom kamillateat javasolt, amit nem hajlando meginni, es a szelcso hasznalatat, aminek szinten semmi eredmenye.
2009. dec. 16. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ilyenkor 2ml gripe watert adok neki. 6 órán belül van eredmény.

2009. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 hónapos fiam 4-5 naponta tudott csak kakálni és elég nehezen. Az orvosunk Laevolac szirupot javasolt. 5ml-t raktam neki egy kis forralt vízbe. Nekünk bevált. Recept nélkül kapható a patikában.
2009. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
levolac
2009. dec. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előttem lévő válaszokhoz fűzném, hogy a gyerekemnek a Laevolactól olyan hasi görcse lett éjszaka, hogy azt hittük megőrülünk.Azért lehet, hogy valakinél beválik.

Én homeos bogyót adok neki.(Silicea)

2009. dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!