Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szokott atmenni az agyatok...

Nem szokott atmenni az agyatokon olyasmi hogy ha nem lenne, (marmint a baba) most ide vagy oda tudnak menni, nem kene a hazba uljek egesz nap, stb?

Figyelt kérdés
Utana persze rogton gyotor a lelkiismeretfurdalas hiszen imadom...,de neha biztos a faradsagtol jon ki belolem ilyen hulyeseg...
2009. dec. 16. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan fáradt vagyok mindig, hogy csak az szokott az eszembe jutni, hogy milyen jól tudnék aludni egész nap, ki sem kelnék az ágyból.
2009. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha eszembe jut ilyesmi szólok a férjemnek,anyukámnak,vagy anyósomnak és átveszik tőlem a kislányomat/persze még örülnek is neki/ elmegyek a barátnőmmel pl.fürdeni,enni,vagy csak alszok egész nap.Utána a kislányom egy kipihent feltöltődött anyukát kap.Ami jó neki is és nekem is!Úgyhogy ha tudod nyugodtan bizzd rá másra pár órára...
2009. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
DE igen...ma is arra gondoltam,de szívesen dolgoznék most és dumálnék a munkatársaimmal...imádom a babámat de ezt az itthon levősdit UTÁLLOM!!!!Nem tudom mások hova mennek mindig...
2009. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Mit csináljon az, aki SENKIRE SEM tudja bízni a babát és apa is későn (20 óra után) jár haza? Ő mit tegyen?????

Nincs ismerős, anyós-após-nagymama, senki, de senki.

Egyébként én nem szoktam erre gondolni, csak arra, hogy lehetnék türelmesebb, dehát néha annyira fáradt vagyok, hogy ingerültebb vagyok, de én úgy oldom meg, hogy a babámmal alszom, amikor alszik 1-1 órát.

11 hónapos a baba

2009. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nalunk is az a helyzet hogy nincsenek nagyszulok,szoptatom ,tehat nem nagyon mehetnek sehova...
2009. dec. 16. 18:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, főleg ma annyira nyűgös volt én meg annyira fáradt, és az is idegesít, hogy még semmit nem vettem karácsonyra, még egy díszünk sincs mert ez az első karácsonyunk külön a szülőktől. Pénteken jön anya és vigyáz á de sajna olyan ritkán tud jönni. Ez lesz a 3. alkalom, 9 hónapos a kislányom Szemben van egy ugyanennyi idős baba és a nagymama mellettük lakik, annyira irigylem a szomszédasszonyt.

Ja a legjobb, 10 hónapja lakunk itt, kevés a baba a környéken egy csaj volt akikhez átjártunk, meg sétáltunk, de úgy félti a gyerekét hogy még az útra se hozza ki vagy 3 hete, és se ki se be.

2009. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van.Nincs egy nyamvadt játszótér,semmi.A kinti program:bolt,tanácsadás,egyedül a gyerekkel az udvaron.Én azon szoktam gondolkozni,hogy a gyerek előtt nem jött felszólító levél sehonnan,mert az én fizetésemből kijött a rezsi.Persze nem voltam bejelentve mikor terhes lettem,gyest kapok,rengeteg a kiadás,mohásodik itthon az agyam,nem segít senki,a páromat szinte alig látom,de este mikor a 2 fiú egymás mellett elalszik sokáig csak nézem őket és legszívesebben ölelgetném mind2-t.Olyankor elfelejtem minden gondunkat.Volt,amikor együtt agyaltunk,bosszankodtunk,hogy miből lehetne 1 kis pénzt csinálni,erre jött a kisfiam produkálni kezdte magát és mi nem bírtuk megállni a nevetést,rögtön nem is volt olyan fontos pár percig az a hülye pénz,csak a gyerekünk:)
2009. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Néha átfut az agyamon, de mint ahogy neked is, nekem is lelkiismeretfurdalásom van. Leginkább olyankor gondolok erre, mikor a párom megy valahova hosszabb útra és nem tudok menni vele. Pedig nagyon imádtam menni,olyan jókat beszélgettünk. A munkahelyem is hiányzik néha, de mindig az a vége az ilyen gondolataimnak, hogy jobbkor nem is jöhetett volna a babánk és, hogy megéri ezerszer!!!!!
2009. dec. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem szülés elött volt egy hobbim, a lovaglás. Hetente kétszer, háromszor jártam. Volt, hogy 2-3 órát is lovagoltam. Három hónapos terhesen még nem tudtam feladni, de muszáj volt, a férjem is nyúzott, hogy fejezzem már be, nehogy valami baj legyen. Szülés után 8 héttel ismét lovagoltam, de sajnos örülök, ha hetente egyszer el tudok menni, akkor is csak egy órára. Sajnos én sem tudom lepasszolni a babámat.

Amúgy én nagyon szeretek vele itthon lenni, csak a lovaglás hiányzik az életemből.

Neked mennyi idős a babád? Nekem ilyen gondolatok az elején tényleg eszembe jutottak.

2009. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Majdnem 5 honapos
2009. dec. 17. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!