Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sos, tegnap óta egyáltalán...

Sos, tegnap óta egyáltalán nem Lovell be a mellem, semmi tejem pedig eddig csak anyatejes volt az 5 hónapos babám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Semmi, egy csepp tejem sincs, előtte csak anyatejes volt a babám, tehát volt rendesen. Sokat tettem cicire, de semmi es érzem is, hogy nincs benn, o pedig uvolt. Eszek, iszok ezerrel. Közben pedig idegi eredetű betegségem beerosodott, lehet van osszefugges, nem tudom.
2014. márc. 25. 03:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ideg nagyon sok mindenre kihat...igen nagyon is befolyásolja!Probálj vele pihenni ha a picid elaludna cicin hagyd egy kicsit aludjon rajta''iritálja''....Ha lehet éjszakára is használj mellartót(ez nekem is bevállt!) 5.hónap körül van egy fordulat,ha kitartó-kitartók vagytok vissza fog állni a tej.sok sok folyadék,és nyugalom!üdv egy 5 gyermekes anyuka.
2014. márc. 25. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Egyik napról másikra nem apad el, idegi alapon lehet, pihenj, bújjatok össze, kitartás és nyugalom!
2014. márc. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban nincs egy csepp tejed sem tegnap óta, akkor tápszert kell neki adni.
2014. márc. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lefagyasztott tejet kapott azóta, sajnos még mindig nem volt azóta sem belövelés. :((((
2014. márc. 25. 08:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Ajánlani tudom a grīzes tèsztát.csodákra volt kèpes,lehalábbis nálam.
2014. márc. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
probáld fejni hogy ingereld,3 óránként.
2014. márc. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

rizsfelfújt, jó köményes tojás leves, ezek nagyon jók a tejnek, ha minden kötél szakad, akkor tápszer, de ettől se kell megijedni, ha 5 hónapig csak szopizott, az már nagyon jó! és a mai készítmények már megbízhatóak

esetleg nem vagy terhes? egy ismerősömnek is elapadt egyik napról a másikra és kiderült, hogy terhes (ilyen is van ezek szerint)

2014. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!