Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes ilyet venni egy 1...

Érdemes ilyet venni egy 1 évesnek?

Figyelt kérdés

Az Obi honlapján van egy hinta szett,mászókával. Apósom erőlködik, hogy meg akarja venni az udvarukra, hiába mondom neki, hogy egy ideig még biztosan nem tudja használni..


[link]


30. oldalon van, Hinta szett Mikó a neve.


2014. márc. 27. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt leghamarabb 2,5-három évesen fogja tudni használni.
2014. márc. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugyan ezt mondom neki, de nem érti meg apósom...
2014. márc. 27. 08:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is 3 évest mondanék.

Nyilván gyerek függő, de pl az én 5 éves fiam tavaly thát négy évesen kezdett el mászókázni, az ilyen lap hintát meg még mindig nem szereti, mert nem érzi magát rajta biztonságban.

A mászókáját ahogy nézem egy 1 éves még a mérete miatt sem tudja használni, nem tud egyik fokról a másikra fellépni.

2014. márc. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor vegye meg, maximum majd ő hintázik rajta :D

Auchanban azt hiszem még akciós a kis műanyag csúszda, azzal többre megy az egyévesed :)

2014. márc. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez pont az aminek nincs túl sok értelme. keressetek olyat amit jobban ki tud használni.

egyébként tudja már most is használni csak ki kell cserélni a hintát 1000.-os babahintára. de több értelme lenne ha mászóka helyett csúszda lenne, ez a mászóka olyan, hogy ott állhatsz 5 éves koráig mellette, nehogy leessen ;)

2014. márc. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ez max nézegeti sokáig :)

A hinta úgy jó lenne ha olyan lenne, ami beleülős, szóval nem ez a sima lap, hanem ilyen:

[link]

ennek viszont nagyon örülne!!!! Az én fiam kb 1 éves volt mikor ilyenbe ült és kacagott folyamatosan és a duda is tetszett neki.Ilyet amúgy simán egy ajótfélfára szoktak felfüggeszteni, de ha van kertetek, akkor jó egy olyan alap mint amit belinkeltél, csak ilyen hintával.

A mászó rész sem fogja még 1 évesen használni.....

Én inkább pici csúzdát vennék, azon is van mászó rész, és a csúzdát imádják a gyerekek. De még 1 évesen elég ha felteszed a tetejére és fogod miközben csúszik imádni fogja. Ilyesmi esetleg, szóval nem valami óriási legyen, de talán ne a legkisebb, mert azt hamar kinövi.

[link]

[link]


Másik jó ötlet a homokozó :) és le tudjátok takarni, így tuti tiszta marad nem úgy mint a lakótelepeken lévőek, ami sajnos ki tudja milyen. Én már 1 éves kor után nemsokkal beletettem, az enyémet, bár annyira nem hozta lázba, de lehet a tiédnek tetszik.

2014. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
most nézem, hogy előttem is ilyeneket javasoltak :)
2014. márc. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!