Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Hány cipő kell a...

Anyukák! Hány cipő kell a babának tavaszi, nyári szezonba járni tanuló babának? Játszótérre milyet? Tudtok nem betétes, hajlékony talpú, de bokatartós cipőt, ami olcsóbb és játszótérre megfelel?

Figyelt kérdés
Hamarosan elkezd járni a babám,jelenleg 2 cipője van, egy puhatalpú tépőzáras sportcipője és egy benti puhatalpú topánja. Még lépeget a bútorok mellett, de úgy érzem hamarosan elindul kapaszkodás nélkül. Amióta ráadtam a puhatalpú topánt,azóta stabilabban megáll. Húsvétra kap egy márkás szandált,meg veszünk neki egy benti cipőt is, ezek szintén hajlékony talpúak lesznek,csak hátul már bokatartósabbak,merevebbek-Elefanten! Mivel a szandálja márkás lesz,nem tudom érdemes-e neki játszótérre is venni egyet külön, ha homokozik stb, oda mit adtatok rá?

2014. márc. 29. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ruhát vegyes, hogy hol veszek, nextről rendelek, vagy turizok, de cipőből mindig minőséget veszek. Nagyon szerettük a liliputikat, de most, hogy jár, fut vettem neki pedipedet. 4 hete vettem meg, pont le voltak árazva. Nem olcsó az tény, de ezen nem spórolok. Pediped grip n go. Liliputi.hu-n megtalálod.


Ilyet vettem: [link]


Lányom van, de attól még nem kell feltétlen rószaszín. a szép cipője rózsaszín amúgy. Fontos volt a minőség, mert többet van ebben mint a szép cipőben, hiába játszós. Motorozik, udvarra kimegy, játszóra stb.

2014. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kedves előző! Ezt használjátoka játszótérre? tartja a bokáját? a talpa jónak tűnik..én az elefanten szandit is picit sajnálom majd ráadni a játszótérre,mert tiszta por lesz, nincs valami "pár ezer forintos" hajlékony talpú, de bokatartós cipő? egyáltalán homokozóba szandit vagy cipőt adjak rá ha már megy? és nyáron bentre szandit vagy benti cipőt?Ne értsd félre,nem sajnálom a pénzt ennyire,de az elefanten se olcsó, azt elmenős kinti cipőnek szánom..
2014. márc. 29. 20:28
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]

Nekem ez szimpi kintre, ilyen hajlékony talpút keresnék játszótérre is, hasonlót,gumistalpút ami tartja a bokáját,csak játszósnak..

2014. márc. 29. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Én játszóra vennék egy sima Liliputi puhatalpút, nyáron javarészt úgy is mezítláb lesz a homokozóban. Szaladgálni sztem tökéletes. Hozzáteszem, nem ismerem ezt a típusú cipőt, de jónak tűnik.
2014. márc. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Egyébként nehéz kérdés, meg nagyon megoszlanak a vélemények a "cipő-dolog" terén.


Mi is imádjuk az elefantent, a lányom is hordja. Jó rugalmas a talpa.

Kintre én azért nem adnám az általad linkelt szandit, mert nyitott az orra. Én nem szeretem, főleg nem járni tanuló babánál. Az elefantennek is van olyan, amilyeneket mi használunk: [link]


Amúgy igen, tartja a bokáját a pediped, pont amennyire kell. Hozzáteszem, egészséges a lába, nem kell gyógycipő. Emiatt nem vagyok híve a túlzott megtámasztós cipőknek, ha nincs rá szükség.


A liliputi nem túl jó kintre, ha már motorozik, mászik, stb, mert hamar kopik a talpa.


Bentre nem kell cipő. Ha hideg a kő, liliputi, vagy szilikon talpú zokni. Kertben is mezítlábazás megy nálunk.


Ez persze az én véleményem, mindenki úgy csinálja, ahogy jónak látja.:)


Mivel most kezd majd el járni a babád én a helyedben innen válogatnék: [link]

2014. márc. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!