Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első lépésekhez ill. már...

Első lépésekhez ill. már járni tanuló babának mindegy milyen márkájú cipőt veszek? Csak az a lényeg, hogy betétes legyen és tartsa a sarkát, bokáját?

Figyelt kérdés
Milyen márkát ajánlotok?Árban is olcsót szeretnék!
2009. nov. 11. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem mindenki a siesta márkát ajánlja,de az nem olcsó.Én a liliputi.hu oldalon nézelődtem a minap (mi is cipő lesen vagyunk) és ott viszonylag ólcsón, puhatalpú, de béléses jó kis pipőket találtam.
2009. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

tul.képpen mind1. a siestát vki nagyon szereti, vki nem. szerinem brutál kemény a talpa.

nekünk elefanten volt az 1. lépés, klassz cipők. olyat vegyél, aminek van vmi neve, superfit, falcon, dr. leo... azoknak a kiképzése ok, szóval ne kínaisat.

2009. nov. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk a Falcon első lépés cipőt ajánlották és azt is vettünk. Az ára teljesen elfogadható (4500-5000 Ft) és tényleg nagyon szuper! Csak ajánlani tudom!

2009. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi a Humanicban vettünk a múlt héten cipőcskét neki, pedig nagyon sok üzletet végigjártunk. A siesta cipők talpa tényleg olyan kemény, hogy még én sem tudtam meghajlítani a talpát, nemhogy a gyerek a gyenge kis lábfejével. Pedig az ára, az nagyon ott van. Az elefanten cipőkből találtam olyat, ami jó puha talpú volt, de azok közül meg egyiknek sem volt bélése, még minimális sem. Így maradt egy noname cipő, esküszöm ez volt a legjobb. Pedig én a 15-20ezret sem sajnáltam volna a cipőcskéért, ha megfelelőt találtunk volna. Így amúgy 5ezerből megúsztuk
2009. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én használtan vettem Ciciban márkájút, tökéletes.

meg van egy Zetpoll, az is használt.

ezek jó márkák, és használtan iszonyat olcsók.

2009. nov. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
használtat szerintem ne. azt már másik baba kitaposta.
2009. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam Elefantent használ, a Deichmann-ban lehet kapni. Tökéletes.
2009. nov. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

semmi gondom nem volt a használttal, nem tapossa ki azt annyira egy baba sem.


egyébként meg nem volt választási lehetőségem, ha érted, mire gondolok...

2009. nov. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
persze, h értem. nem bántani akartalak egyáltalán. csak a fiam pl. 4 hónapig is hord 1 cipőt és azon bizony látszik belülről is, h használta. amúgy van a deichmannban baren schuhe cipő, tök olcsók és jók, és van dei-tex is, 4000 1 bakancs, az sem annyira vészes. szóval szerintem érdemes oda is benézni.
2009. nov. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!