Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzásnál ez megengedhető?

Fogzásnál ez megengedhető?

Figyelt kérdés
6 hós babámnak 2 hete vettem észre hogy alsó 2 foga kezd kibújni,azóta szenvedés és pokol minden éjszaka. Elkeseredésemben már szinte egész éjjel cicin van, mert csak így nem visít, és talán így tudok aludni is... Szerintetek mit csinálja?
2009. dec. 18. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia,


javaslom a dentinox gélt, ha az öletben ringatod az jó, de neked is pihenned kell, és hosszútávon nem túl jó ha csak a cici nyugtatja meg, pláne egész éjszaka. Ez a gél nagyon hatásos, sokat segít, cumit is nyugodtan adhatsz neki ha elfogadja, az is segíthet.

2009. dec. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Viburcol kúpot, hátha nem fog neki annyira fájni éjjel, és kevesebbszer ébred. Ez egy komplex homeopátiás készítmény, fogzásra, és egyéb nyugtalansággal járó banális betegségekre. Nálunk bevált, napközben meg Chamomilla vulgaris 15 ch-t adok féléves babámnak, 3X5 golyót, kevés vízben feloldva, műanyag kanállal.

Kitartás, már nincs sok, ha már áttörte a fogacska, könnyebb lesz neki is, neked is.

2009. dec. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
dentinoxal ecsetelem, chamomillát kap nappal, bár ezt még csak tegnap kezdtem, de eddig semmi hatás. vettem olyan kúpot is csak gondoltam előbb ezeket próbálom ki. tudom,hogy a cici nem megoldás, de szegénykém 3x meg is volt fázva ami azt eredményezni hogy 4 hónapja gyakorlatilag 2 óránál többet nem alszik egyszerre, én meg méga
2009. dec. 18. 10:20
 4/9 A kérdező kommentje:
tehát én meg még annyit sem...
2009. dec. 18. 10:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Adj neki Nurophent v. Panadol szirupot,csak éjjelre.Ha homeopata gyógyszer nem használ.Semmi baja nem lesz ettől a pár naptól.Neki és neked is pihenni kell.Nem szerencsés állandóan ciciztetni.A Panadol kifejezetten fájdalom csillapító.
2009. dec. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Ja,én úgy csinltam,hogy nappal kentem Dentinoxal lefekvés előtt közvetlen,este szirup,ha kellettünk csak 2 éjszaka kellett.
2009. dec. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Dentinox-al óvatosan. Lidokainos gyógyszer, naponta csak 2 alkalommal lehet.


A homeós valóban nem mindenkinek jön be, nekünk pl a Chamomilla semmit sem használt. Próbáld viszont ki a Dologel szintén homeós, és napjában többször is kenheted ha nagyon nyűglődik. Szintén ajánlom a Viburcol kúpot, mi 4 napon keresztül napi egyet este adtunk és láss csodát egy héten belül két fogacska viszonylag kevés kínlódással kijött :)


Sok szerencsét!

2009. dec. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3x lehet a Dentinoxal kenni/nap
2009. dec. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, akkor szerintem este kúpozunk...
2009. dec. 18. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!