Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Szerintetek gáz,...

Anyukák! Szerintetek gáz, hogy néha simogatom a kisfiam mellbimbóját? Nem perverzió! A többi lent.

Figyelt kérdés
1 éves kisfiam szokásos módon meztelenkedett egy picit fürdés után. Én megcsiklandoztam, és játszásiból megcirógattam a cicibimbóját. Erre Ő annyira ellazult, hogy szinte elaludt. Ma volt egy katasztrofális pelenkázásunk/öltözködésünk, amit végigüvöltött. Megint megcirógattam a cicijét, és rögtön lenyugodott. Látom, hogy nagyon jól esik neki, ugyanennyire szereti, ha a fejét simizem, csak ez most nagyon látványos hatás volt. Nem akarom zaklatni a legkisebb mértékben sem, bár szerintem ez nagyon távol áll attól. Mi a véleményetek? Köszönöm.
2014. márc. 30. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak ne nevezd cicinek, és akkor nem.
2014. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát, csak azért írtam cicit, hogy ne legyen szóismétlés. Egyébként mi a baj azzal, ha cicinek hívom? Ja, és köszi a választ.:-)
2014. márc. 30. 21:47
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én a popsiját simizem sokat azt szereti,imádom kis dagim. Babucik még szeretik az érintést. 15 év múlva már gàz lenne:)
2014. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%
Nekem nagyon ellenszenves, de értem, hogy nem rossz dolognak szánod, csak mégis fura. De nyilván semmi közünk hozzá.:)
2014. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Előző vagyok: nekem már a "szokásos meztelenkedés" is szemet szúrt. Nálunk fürdés után megy mindenki a pelenkájába és öltözik. Én ezekre a dolgokra nagyon kínosan ügyelek. Talán túl sok szörnyűséget hallottam, olvastam.
2014. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A szokásos meztelenkedés egy nagyon jó móka. Imádja a kisfiam. Én nem kezelem mereven, tabutémaként a meztelenséget. Gyerekkoromban az én szüleim is természetesnek vették, és nincs is semmilyen komplexusom, tök egészséges vagyok. Én részben ennek tudom be. Persze, nyilván nem meztelenkedünk feleslegesen, de fürdés után belefér.
2014. márc. 30. 22:33
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez fura.És ha attól nyugodna meg hogy a fütyijét birizgálod??? Bocsi,de szerintem keress valami másfajta megnyugtató módszert.
2014. márc. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem akkor gáz, ha te bármennyire is annak érzed.... egyébként nem. Neki még minden természetes, ami neked az. Nyilván ha benned fura érzés kelt, azt ő is megérzi és akkor ne csináld, de amúgy semmivel sem különlegesebb mint, hogy a meztelen popóját simogatod, vagy belefújsz a kis nyakába, stb-stb...


Ami meg a "szokásos meztelenkedés"t illeti nekem az a fura, ha valaki nem hagyja meztelenül rohangászni szegény babát, hisz az tök nagy élmény nekik, hogy kicsit pelus nélkül lehetnek. Mondjuk az enyém még pici, ő nincs sokat pelus nélkül, de nagyobb korában tuti fogom engedni esténként kicsit meztelenkedni, nekem ez a természetes.

2014. márc. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem gaz!!! A meztelenkedes meg vegkepp. Ne legyen tabu neki a meztelen ferfi es noi test. Persze nem ugy kell lenni otthon de ha o is ugy van es neha titeket is meglat ugy semmi gond. Egy baba mellkasanak simogatasa nem erotikus! Tegy ugy ha jol esik neki!
2014. márc. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekem pedig az egy kicsit furcsa, hogy a baba mellkasát/mellbimbóját egy kalap alá vesszük a kukijával, ui.vki ezt írta pár kommenttel feljebb. Hát, a kukiját eszem ágába nem jutna 'birizgálni'. Egyébkérnt pedig örülök, hogy többünk véleménye egyezik ebben a kérdésben. Azóta az éjjeli ébredésnél rájöttem, hogy azt is nagyon szereti, ha a teljes mellkasát, pociját, karját simogatom. MEgnyugtatja. Úgyhogy most mád nem hegyezném ki a kérdésem a mellbimbó simogatására. Azt pedig megkérdezném attól az anyukától, ahol tabu a meztelen emberi test, hogy nyáron a legnagyobb melegben, vagy pelenkakiütés esetén sem meztelenkedhet a gyermeked? Egyébként köszönöm a véleményeket.
2014. márc. 31. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!