Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Szerintetek gáz,...

Anyukák! Szerintetek gáz, hogy néha simogatom a kisfiam mellbimbóját? Nem perverzió! A többi lent.

Figyelt kérdés
1 éves kisfiam szokásos módon meztelenkedett egy picit fürdés után. Én megcsiklandoztam, és játszásiból megcirógattam a cicibimbóját. Erre Ő annyira ellazult, hogy szinte elaludt. Ma volt egy katasztrofális pelenkázásunk/öltözködésünk, amit végigüvöltött. Megint megcirógattam a cicijét, és rögtön lenyugodott. Látom, hogy nagyon jól esik neki, ugyanennyire szereti, ha a fejét simizem, csak ez most nagyon látványos hatás volt. Nem akarom zaklatni a legkisebb mértékben sem, bár szerintem ez nagyon távol áll attól. Mi a véleményetek? Köszönöm.
2014. márc. 30. 21:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy gáz! Én puszilgatom a hasát a másfél évesemnek fürdés után,utána pedig arcmasszázst kap :D be kell neki kenni,mert száraz a pofija,hát ne tudd meg,milyen kis élvezkedős fejet vág közben :D az érintés az érintés,ha mellbimbón csinálják,ha akárhol. Nyilván egy épeszű szülő nem fogja a gyereke nemiszervét simogatni... Én sem értem miért vette egy kalap alá valaki a fütyit meg a mellbimbót... A meztelenkedéshez annyit,hogy én is hagyom fürdés előtt és után is kb.5 percet pucérkodni,nem hiszem,hogy ez ördögtől való lenne. Biztos jól esik nekik pelus nélkül,amiben egész nap fülled a fenekük. Nyáron is egy szál kukacban volt az udvaron,amíg ilyen picik addig szerintem ebben nincs semmi kivetnivaló.
2014. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ó, milyen kis harias vagy kedves kérdező.

Azért nem kell másnak nekiugrani, ha a véleményetek nem egyezik. Gondolom azért tetted fel, hogy megkérdezd, kinek mi a véleménye és elmondta a saját véleményét.


Nem tudom, érdemes-e válaszolni, vagy csak annak, akinek ugyanaz a véleménye, mint a tied, de azért leírom :)


Szerintem gáz a nemi szervek kifejezett símogatása, a meztelenkedés ellen nekem sincs kifogásom.

Mindemellett mindenki azt csinál, amit akar :)

Na várom a nekemugrást, viszont a véleményem elmondtam.

2014. márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
65%
Egy férfi (jelen esetben kisfiú) mellbimbója nem nemiszerv!!! Egy nőnek a mellbimbó izgatása izgalmi állapotot idézHET elő ( ez sem törvényszerű,valakit kifejezetten zavar,ha a melléhez érnek),de ba...sszus egy 1 éves kisfiúról! beszélünk.
2014. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát, a kukacos komment picit kiverte a biztosítékot. De igazad van, kedves utolsó előtti válaszoló. Túl harcias voltam. Valóban a véleményeteket kérdeztem, és elgondolkodtató volt mindegyik. VIszont az azért megnyugtat, ahogy már korábban is írtam, hogy nem ördögtől való az én felfogásom, többekkel egyezik a véleményem.
2014. márc. 31. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!