Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mentetek először "közöss...

Mikor mentetek először "közösségbe" babátokkal?

Figyelt kérdés
Gondolok itt vásárlásra, mondjuk Kika, Momax. 2,5 hetes babával már mennétek?
2014. márc. 31. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Majdnem 2 hónapos volt. Nyár volt, és addig nem nagyon akartam bevinni, mert minden ilyen helyen üvöltött a klíma. 5 hetesen vittük volna egyébként már az IKEÁba, de akkor meg kórházba kerültünk pár napra, és picit megint várni akartam, míg minden helyreáll. 2,5 hetes babát én nem vinnék még ilyen helyre.
2014. márc. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi már 2,5 hetesen vittük, semmi baja nem lett.Március elején született.Ugyan úgy öltöztettem mint magunkat, semmi bundabélés és ilyesmi.Én az Auchanba is vittem és jöttek is hozzánk látogatók onnantól hogy hazamentünk a kórházból.Ennek ugyan nem örültem, mert fàrasztó volt és szerintem nem is illik de ez màs kérdés.
2014. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindkét fiam 3 hetes volt, amikor először mentünk velük nagy bevásárlóközpontba. Szóval én mentem. :)

Végig fogja aludni úgyis, most még egyszerűbb, mint később. :)

2014. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy haza ertunk a korhazbol,kipakoltunk,pelus csere,papi aztan mentunk is bevasarolni mivel el volt szamolva 1 honappal a terhessegem es e mellett hamarebb is bujt ki a lanyom szoval nem sok mindenunk volt otthon,nem lett tole semmi baja,nyugodtan buvizott ameddig mi vasaroltunk :-)
2014. márc. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3 hetes volt(nyári baba),muszáj voltam vinni a boltba.De beteg is lett.(folyt az orra stb.)
2014. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Novemberi a babám, 3hetesen mikuláskor voltunk el baba boltban,plázába meg tescóban. Semmi baja se lett. Onnantól kezdve heti rendszerességgel megyünk valamerre, jobban élvezi mint az itthon töltött időt.
2014. márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 hetesen vittük először plázába. Nem volt éppen semmilyen betegségdömping, nem is lett semmi baja:)
2014. márc. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2,5 hetesen. 3 hetesen buszoztunk a mamához:-) 2,5 hetesen vásároltunk elsőnek együtt.
2014. márc. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Peppancs válasza:
Szia! Mi 10 hetesen vittük a kislányomat Parndorfba magunkkal remekül viselte, vittem teje, cumisüveg melegítőt, pelust. Azóta is visszük magunkkal ha megyünk vásárolni (igaz azóta 8 hónapos) Imád nézelődni, mindenkire mosolyog. Persze nem minden héten de havonta 1x megyünk csatangolni:)
2014. ápr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!