Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa tápszert más gyereke...

Milupa tápszert más gyereke se fogadja el?

Figyelt kérdés
Igaz mi anyatejesek vagyunk fél évesek. Írattam fel tápit ezt kapta és adni akartam neki belőle de nem fogadja el.. eddig Beba tápi kapott mikor el kellett mennem... azt elfogadta...
2014. márc. 31. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Enyém fél éve milupat kap, lehet a beba íze szimpatikusabb neki. Lehet, h az edesebb volt? Vannak izesitett milupa tápszerek is, probaljatok ki, hátha..
2014. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Enyém anyatejes volt, kiegészítésként kapott Milumil HA Start optimát, amit 6 hónapos kora körül teljesen elutasított. Miután a tej jelentősen megcsappant, így muszáj volt alternatívát találni: Milumil2, Beba2, Milumil Fermental kukában végezte (szerencsére kaptunk mintákat). Egyedül a Beba HA1-et fogadja el, azt is csak kizárólag hajnalban, ha felébred. Nem értem, de ez van.

Ugyan nem neki való, mert 9 hónapos, de amire nekünk kell, arra jó. Annyi a különbség a 2-esekhez képest, hogy nem annyira tömős, hamarabb átmegy rajtuk. De én örülök, hogy hajnalban nem a pépet kell kavargatni és kanalazni, és a cicimmel se szenved, hogy nincs tej.

2014. márc. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én kislányom kb 5 hónapja a Milupa fermentált kapja. Nagy szerencsém van vele, mert eddig mindegyik tápszert elfogadta. A milumil volt a legjobb, mert nem kellett külön kanalanként adagolni és összerázni. Bár tény, hogy a fermentált sűrűbb és laktatóbb.

Próbáld ki az ízesített tápszer, hátha tetszeni fog neki :)

2014. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!