Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményed a Neogranormon...

Mi a véleményed a Neogranormon babakozmetikumokról? Melyik vált be nektek?

Figyelt kérdés
Kenőcs, törlőkendő, sampon, fürdető érdekelne.

2014. ápr. 2. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretjük. Mióta elhagyhattuk a gyógyszertári kencéket /ugye 3 hónapos korig ajánlott gyógyszertári készítményeket használni a bőrirritáció elkerülése érdekében/, 1 éves babám popójára csak Neogranormon popsitörlőt és krémet használok. Gyönyörű a bőre.
2014. ápr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak a kenőcsöt használom, de azt nagyon szeretem. Nálunk csak ez mulasztotta el a fogzásos pirosságot.
2014. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kenöcs nagyon jó. Csak azt használom. A krém változata annyira nem jó, köze sincs a kenőcshöz. Testápoló nem vált be én használtam el. Sampont, fürdetőt popsitörlőt nem próbáltam miután nem vált be a krém és a testápoló.
2014. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is csak a kenőcsöt használtam, és nagyon jól bevált.
2014. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kenőcsöt és a testápolóját használjuk, nagyon jó!!
2014. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kenőcs, és a popsitörlő nagyon jó, a sampont próbáltuk még, az katasztrófa volt, senkinek nem volt jó, kidobtam.
2014. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb popsikrém a Neogranormoné. Nekünk csak ez vált be. Testápolója is, és a popsitörlő is kiváló. :)
2014. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Testápolóját és popsikenőcsét használjuk, néha a törlőkendőt is, ha akciós. Szeretem, meg vagyok vele elégedve. Másik ilyen kedvencem a Gabi, ebből fürdetőt, fogkrémet használunk, néha törlőkendő. Samponból nekünk Babé (koszmó elleni).
2014. ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!