Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany hosan tette meg a babatok...

Hany hosan tette meg a babatok az elso lepeseket es mennyi idobe telt amig mar teljesen egyedul ment (szaladgalt)?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 20:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Önállóan 10 hónaposan. egy évesen már alig tudtam utólérni.
2009. dec. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Az én kislányom 10hónaposan ment mindenhol kapaszkodva,rá pár héttel pár lépések egyedül,aztán 11 hósan már ment egyedül,1hét gyakorlás után már szaladt :)

Minden jót 14hós kislány anyukája

2009. dec. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam nagyon siet felnőni...:-)

Még nem volt 8 hónapos amikor 1-2 lépést megtett egyedül.Most 8,5 hónapos,és körbejárja egyedül a szobát.De azért szaladni még nem tud,csak ha fogjuk a 2 kezét.:-)

2009. dec. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! AZ én kicsi fiam 7 hónaposan már bútorokba kapaszkodva lépegetett, majd 10 hósan kézen fogva sétálgatott, két héttel később már önállóan sétált. Tehát 10,5 hónaposan már sétált mellettem az utcán. Most 1 éves, szinte lehetetlen utolérni, ha beindul! :)
2009. dec. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%
Az én kisfiam 8 hósan felállt, 9 hósan meg-megállt egy-egy pillanatra, de csak egy évesen tette meg önállóan az első lépéseket, addig fogni kellett a kezét, mert nem mert egyedül menni: (kb 11 hós kora óta)Mikulás napján, 1 évesen 1 hónaposan és 1 naposan indult el előszőr, és még kb 2 hét kellett, míg stabilan ment. Azért néha még részeges, főleg ha siet. :)
2009. dec. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
hat és fél hósan felállt az apjába kapaszkodva, hét hósan a kiságyban, 8 hósan a babakocsiban és az utazóágyban is felállt.9 hósan körbesétálta a kiságyat, 11 hósan 1 lépést tesz és kapaszkodás nélkül felállt, egy hétre rá 5 lépést tett, egy napra erre 11 lépést, és egy éves kora előtt egy héttel indult el, azóta megy állandóan. 13 hós múlt a lányom
2009. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!