Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babámat eddig...

3 hónapos babámat eddig oldalt altattam, de kb.10 perc múlva a hátán feküdt! Ma kivettem a hengert a háta mögül, mert folyton "lecsúszott " róla! Alhat háton és ha bukik?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
3 hónaposan én már nem csináltam ebből ügyet. Hamarosan forogni is fog, nem tudod majd szabályozni, hogy hogy feküdjön.
2009. dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtam alhat háton. Oldalt viszont TILOS kitámasztani, mert csípődeformitása lehet. Nem is kényelmes neki, ezért fordul hátra.
2009. dec. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van légzésfigyelőd, tedd hasra! Nekem a védőnő mondta, de tényleg szeret hason aludni 3 hós kisfiam.
2009. dec. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért altattad oldalt?!? Ezt ki mondta neked? Butaság! Ahogy az egyik előttem szóló is mondta, csípő és gerinc deformitást okozhat! Nem lesz semmi baja háton!! Rendesen büfiztesd meg és akkor nem fog bukni!
2009. dec. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, neked biztos nem bukós a babád, hogy azt írod, hogy jól büfiztesse meg, akkor nem fog bukni. Az én kislányom még 3 óra múlva is bukik.

Kedves kérdező, nyugodtan altasd háton a kicsit, a fejét úgyis félrefordítja és kicsurog belőle a bukás. Nekem tegnap volt 3 hónapos a kislányom, eleinte én is az oldalán altattam, mert csak úgy aludt el, nekem ezt a kórházban javasolták. Most már ő is a hátára fordul inkább és nagyon sokat bukik, mégsem volt belőle még probléma, csak sokkal több mosópor fogy:)

2009. dec. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!