Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam lecsuszott a csuzdárol...

Kisfiam lecsuszott a csuzdárol és fejre esett, figyelmetlenségböl nem álltam a csuzda végénél hogy elkapjam, és nagy pup lett a fején. El kell vinni orvoshoz?

Figyelt kérdés
nagyon nagy púp lett a homlokán,sokáig sirt,levegöt se vett.de tudatában van,nem szédül,kicsit fáj neki,adtam be nurofent is.20 honapos
2011. szept. 14. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha hányna akkor mindenképp. ha belázasodna akkor is. Egyébként ha jól van, nem zavart, nem álomkóros akkor nem kell.
2011. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs hányingere,akkor nincs baja. Felesleges volt neki gyógyszert adni,annak van mellékhatása.
2011. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

én nem adtam volna neki nerufont, föleg hogy kicsit fájt neki csak.

A baj hogy most akár a nerufontól is szédülhet vagy a nerufon csökkentheti egy enyhe agyrászkodás tüneteit is.


döntsd el hogy bevinnéd-e vagy ne. te gyereked.


az elözö jókat írt mit kell nézni, de a nerufon befolyásolja ezeket.

2011. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én elvinném orvoshoz a biztonság kedvéért.
2011. szept. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok paraanya, de a csúszda elég magas, jó lendülettel jönnek le és így fejre esni, hááát :S elvinném.
2011. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szia!Az én lányom 18 hónapos,rohant ki a szobábl,és visszanézett,hogy az apja követi-e,és lendületből nekirohant az ajtó szélének fejjel.akkora púp lett a fején,hogy csak na. is nagyon sírt,azon filóztam,vigyem-e dokihoz.végül lefogtuk kicsit,jégakkut nyomtam a fejére.ez volt 3 napja,most már púpja sincs,és hál'isten semmi baja.sokat bírnak ezek a picik,de te döntsd el,viszed-e dokihoz.
2011. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztonság kedvéért elvinném.
2011. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy csúszda, azért nem a konyhai járólap. Én tuti elvinném.
2011. szept. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is elvinném.Kislányom másfél hete megcsúszott, és asztalba ütötte a fejét 10-20 centi magasságból.Hívtam a gyerekorvosi ügyeletet, és ott azt mondták, hogy azonnal baleseti sebészet.Hát, azokat a perceket nem kívánom senkinek, amikor megröntgenezték, és vártunk az eredményre.De legalább megnyugodtam, hogy semmi baja, csak picit bevérzett neki egy 2 centis körben a bőre alatt.Ő sem hányt, nem volt aluszékony, csak sírt.Nem csináltál hülyeséget a Nurofennel, mert nekem az ügyeletes orvos mondta, hogy ha hazaértünk, adjak neki egy Nurofent, jegeljük a homlokát, és figyeljem a kicsit.Szerencsére nem volt gond, azon kívül, hogy 2 napig sírtam, és még most sem tudom elfelejteni.De a fejet ért ütésekkel nem szabad játszani, én elvinném!
2011. szept. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság a kisfiúval? Elvitted végül dokihoz?
2011. szept. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!