Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babám 3360 g-al jött...

6 hetes babám 3360 g-al jött haza és most 5330 g. Majdnem 2 kilo gyarapodás. Gyakori az ennyire jó evő baba?

Figyelt kérdés
Ma volt az orvos és Ő is nevetett és csodálkozott,hogy mekkora lett. Mivel csak anyatejet kap és egészséges,ezért nem kell aggódnom. De kiváncsi lennék,hogy van-e hasonló jó húsban lévő társa, vagy egyediek vagyunk? Amúgy nem kövér, eloszlik rajta. A hasa nagy, de az állitólag arányában minden babának nagyobb a többi testrészéhez képest.
2008. júl. 24. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Mi most vagyunk 7 hetesek és 4890 grammok, a kórházból 2970nel jöttünk haza. Az én babám is csak anyatejes:))
2008. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 3 hónapos és már megduplázta a születési súlyát is. 3750 gr-al 50 cm-el született, 3400 gr-al hoztam haza, most 7500 gr. és 65 cm, és csak anyatejet kap.
2008. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3050g-mal született és 1 hónaposan 5000g volt! Aztán a következő hónapban még egy kiló, két hónaposan megduplázta a születési súlyát. A harmadik hónapban megint egy kilót hízott, ekkor már azért rendesen duci volt, alig volt nyaka. De mivel csak anyatejet kapott, a mi drága doktor bácsink megnyugatott, hogy lassulni fog a hízás, ne féljek, anyatejjel nem lehet túltáplálni. Így is lett, ezután már lassabban hízott, ma már 22 hónapos, 12,5 kg és 88cm. Most is jó húsban van, de már nem duci, pedig azóta is ugyanúgy szereti a hasát :)
2008. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is nagyon szeret enni és ez meg is látszik rajta, pedig általában 3 óra tellik el 2 evés között, ritkábban 2-2,5.

3310-el jöttünk ki, ma 1 hónapos és 4850.

Teljesen egészséges,mégis a védőnőm szerint, ha ilyen ütemben fejlődik növelnem kell az evések közötti időt. Szerintetek lehet diétáztatni egy csecsemőt???

Én amúgy nem aggódom rajta, lehet 1 hét múlva már azt fogom kérni: kisfaim egyél még... Az se jobb, ha azért kell könyörögni, hogy egyen...

2008. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az en kisfiam 3500 g-mal szuletett, 6 hetesen 5860 g volt, most 8 hetesen 6 kilo folott van. :)

Gratulalok a babahoz, csak igy tovabb!

2008. júl. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2980 g és 49 cm volt amikor hazahoztuk, besárgulva ami állítólag lelassítja a hízást, mert aluszékony a baba tőle most 12 hetes 6200g és 61 cm csak anyatejet kap ő is. A 4. válaszolónak biztos, hogy nem lehet őket diétáztatni. Az én védőnőm is sokalja, de nem szólhat mivel a gyerekorvos örül neki, hogy így fejlődik.
2008. júl. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megnyugodtam! Halrá duci babák! :))
2008. júl. 25. 10:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én picilányom 4,5 hónapos 3450 kg-val, 52 cm-rel született. Most 8,33 kg és 66 cm. A dokinéni nem akarta beadni a 4 hónapos kötelező védőszurit, mert rámézésre tényleg akkora mint egy 6 hónapos, ráadásul nagyon erős az izomzata. Hasra fordul tartja a fejét és már mászna is, ha tudna. Már van 2 alsó fogunk is, és csak szopizik, szopizik, szopizik. Kb. 200 - 250 ml-t. Nem aggódok, mert teljesen egészséges, olyan édes kis hurkái vannak, ténleg olyan mint a Michelin gumireklám:)). De engem nem érdekel, hogy "dagi"! Jól érzi magát, kiegyensúlyozott és gyönyörű!! Ez a lényeg, majd lemozogja.

Üdv. minden "pufóka" kicsi anyukájának.

2008. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!