Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Torokgyulladásra antibiotikumo...

Torokgyulladásra antibiotikumot szoktak adni? Láza volt magas,38-39 körüli, amit alig tudtunk levinni 2 napig.

Figyelt kérdés
3. napja beteg, de még ma is volt hőemelkedése. Gyenge szegénykém, szeme könnyezik, orra folyik, köhög. Nem csinált tesztet az orvos, hogy vírusos vagy bakteriális e a fertőzés.(helyettes orvos) Antibiotikumot kapott.
2014. ápr. 5. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
nekünk az ilyen betegség csak antibiotikummal szokott átmenni, volt, hogy vártam, hátha sikerül átkezelni, de megspórolhattam volna jó pár lázas nyűgös napot, ha egyből antib. kap, pedig nagyon nem szeretem.
2014. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Meddig tartott nektek? Annyira féltem a kincsemet, már 3. napja szenved. Remélem holnapra már jobban lesz. Ő még csak 18 hónapos.
2014. ápr. 5. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!