Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Komolyan ekkora probléma, ha...

Komolyan ekkora probléma, ha előreengednek valakit, aki kisgyerekkel van és terhes?

Figyelt kérdés

Komolyan néha nem értem, hová fajul ez a világ, engem még így neveltek, hogy valakiket illik előreengedni...

Szóval munkahelyemen történt az eset, betelefonált egy anyuka, hogy veszélyeztett terhes és pici gyerekkel jön, nem lehetne-e előre venni a sorban e miatt. Bank, ezren vannak, de mondtam miért ne, néha idősebbekkel megengedik, hogy meg lehet csinálni.


Ott is volt, erre egy férfi felhördült és beszélt a főnökömmel, aki behívott, hogy én ezt mégis hogy képzeltem. A főnököm anyuka, nő és azt mondta, hogy még egy ilyen is KIRÚG!


Én csak azért gondoltam,. hogy most az egyszer miért ne lehetne, mikor idős emebereket rendszeresen előrevehetünk és nincs belőle baj, legalábbis nem volt.


Komolyan, ti mit gondoltok? Most én érzem rosszul magam, pedig csak jót akartam. Nektek mik a tapasztalataiktok? (azért ide írtam ki a kérdést)



2014. ápr. 6. 12:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%

szegény, szar lehet ilyen főnöknél dolgozni!

ne hibáztasd magad, Te jól cselekedtél! szomorú, hogy itt tart a világ.


nem lehetett volna időpontot foglalnia a kismamának telefonon? az lett volna a legjobb megoldás.


sajnos én 2 gyerekkel+pocaklakóval is ezt tapasztalaom, eddig 1x engedtek előre, ilyen világot élünk.

2014. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

hülye példa de azt tapasztalom, hogy pont az anyukák azok akik nem engednek át a zebrán gyerekkel, babakocsival, kismotorral, 6 szatyorral. út közepén állunk és átmennek előttünk gyorsítva az anyák...


komolyan nem értem, szerintem nagyon jól tetted, és nem értem miért nem az számít egy főnöknek, hogy minden ügyfél elégedett legyen. merthogy szereztél egy elégedett ügyfelet...

2014. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem a pici babámmal solszor előreengednek, zebrán is szinte rögtön megállnak, szóval nekem pozitív tapasztalataim vannak, mondjuk ha nem nyűgös a baba, akkor nem fogadom el, mert ráérek, csak ha sír, nyöszörög, mert azt sem jó egy hivatalban másnak hallgatni. Gáz, hogy ilyen a főnököd.
2014. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ilyen vilagban elunk. Ket gyereket szultem, egy kezemen megtudom szamolni, hogy osszesen hanyszor adtak at a helyuket buszon/villamoson az emberek.

Legutobbi ilyen eset, amikor a full tele buszon senki nem kerdezte meg, hogy esetleg leulnek-e, az tavaly nyaron volt. Akkor eppen a korhazba mentem NSTre, onnan viszont mar haza sem jottem aznap, mert 2 ujjnyira nyitva voltam es nehany ora mulva mar babaztam.

Lehet, ha tudjak, hogy eppen szulni megyek, akkor akadt volna 1-2 joindulatu ember.

2014. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
30%
Szégyellje magát az az ember, akinek ez problémát jelent. Különben meg mi az, hogy mert a legtöbben a munkaidejükbe intézik az ilyesmit? A munkaidő nem arravaló, hogy ügyeket intézzünk, azért tart itt ez az ország ahol. Ja és szerintem a egy kismamának egy nagyobbacska gyerekkel csaknem olyan szoros a napirendje, mint másnak a munkaideje, nem olyan egyszerű akkor menni amikor akarsz, hanem akkor mész amikor a gyerek engedi, nem alszik, nem eszik...
2014. ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudhatjuk a férfinem e siettet a beteg mozgássérült feleségéhez vagy bármi.

Én sajnos sok nőt tudod aki szereti hangsúlyozni, hogy ő veszélyeztetett terhes közben meg csak kiírta az orvos táppénzre mert olyan munkája van, vagy pl ne gyes-en legyen otthon, így papír szerint veszélyeztetett terhes de igazából semmi baja. Nem azt mondom a telefonáló is ilyen de aki így indít az nekem már előre furcsa. Másrészt az apa is elintézhetné helyette ha veszélyeztet terhes és ágynyugalom kell neki.

Szóval én ennyiből egyik oldalnak sem adnék igazad.

2014. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

# 7/16



15/16-os szerint sem munka időben kell intézni a dolgait a férjednek. Szóval ez az nem tudhatjuk mi van a dolgok mögött sokszor, így ebben sem kellene itélkezni.

2014. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon vicces. A férfi felhördült, mert annyira sietett, hogy nem tetszett neki, hogy egy valaki elékerül, de arra volt ideje, hogy a főnöködnek panaszkodjon???? Az ilyen ember húzza le magát.... Bunkó.

Te jól döntöttél nyugi, nem neked van okod szégyellni magad!

Főnöködnek mondtad, hogy máskor is csináltok ilyet idősekkel pl? Kíváncsi vagyok arra mit mondott.

2014. ápr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Az, hogy időseket előreveszünk, az nem érdekli. Ai csávó pedig nem rögtön ment be utána, hogy végzett. Én csak akkor tudtam meg, hogy ott volt, amikor a főnök behívatott.
2014. ápr. 7. 15:06
 20/20 A kérdező kommentje:
Meg azt is mondta, ha jól emlékszem, hogy nem igaz, hogy anyuka nem tud várni fél órát, ugyanis amikor ő otthon volt a gyerekkel, annál több ideje még életében nem volt szabad. Sztem neki ez nem természetes, ahogy lejött, hogy terhest előrevenni, az ideősekkel meg gondolom jópifizni akar, mert állítólag a legtöbb ügyfelünk idős (?). Vagy csak ez természetes neki, ezt nem tudom...
2014. ápr. 7. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!