Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismertek-e Debrecenbe olyan...

Ismertek-e Debrecenbe olyan gyogytornaszt aki a deveny modszert alkalmazza?

Figyelt kérdés
Szeretnek velemenyeket is kerni a gyogytornaszrol, mert a 2,5 honapos fiam le van maradva mozgasfejlodesben es ugy hallottam, hogy ez a modszer sokat segit.

2014. ápr. 9. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hívd fel a központot! Ők tudnak ajánlani gyógytornászt helyben. Multkor pont arról a környékről keresett valaki,amikor ott voltunk a fiunkkal. Fiamnak sarlólába van,néha 1-1 mp-re megáll. Mióta voltunk a kezelésen azóta kb félpercre is megáll.(1 éves.) S a sarlólába is megszünt. Miben látod a lemaradást? Mondjuk tényleg vidd el miharabb,mert az segít igazán.
2014. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2,5 hónaposan miben van lemaradva?


Tudnak adni telefonszámot egyébként, ketten is vannak Debrecenben, de anno minket nem tudtak volna fogadni, csak hónapok múlva.

2014. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!

Nem emeli a fejet ugy ahogy kene es a kezeit osszecsukva tartja. Voltunk gyermekorvoshoz es egy gyogytornaszhoz, akik megerositettek, hogy le van maradva. En pedig utannaneztem az interneten es eleg sokan ajanljak ezt a modszert ezert szeretnem kiprobalni, mert szerintem meg idoben vagyunk, ahhoz, hogy behozzuk a lemaradast.

2014. ápr. 9. 14:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, én csak ajánlani tudom, nekünk nagyon sokat segített. A kislányomnak ferdenyaka van és 4,5 hónaposan még nem emelte a fejét hason, és hason lenni is utált. Bal oldalra nem szerette fordítani a fejét. most 8,5 hónapos és nagyon sokat javult, picikét le van maradva, most kezdett kúszni. De nagyon javul. Hívd fel a központot, vagy a weboldalon van egy e-mail cím, oda is írhatsz.
2014. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi! Nagyon biztato amit irtal :) mindenkeppen felhivom oket.
2014. ápr. 10. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!