Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki pont úgy választott...

Van aki pont úgy választott nevet a gyermekének, hogy viszonylag gyakori legyen?

Figyelt kérdés

Nekem gyerekkoromban minden vágyam volt, hogy legyen még egy olyan nevü osztálytársam mint én. Amikor a filmek végén a szinkronhangokat bemondták, mindig vártam, hogy az én nevem is elhangozzon. Amikor a tablókat kirakták a kirakatokba, mindig egy olyan nevűt kerestem mint én.

Nagyon ritka nevet kaptam ez rányomta a bélyeget az életemre.

Nem akarom, hogy a gyermekemnek mindenhol visszakérdezzenek a nevére meg a többi ritkasággal járó kellemetlenséget...



2014. ápr. 9. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a neved?
2014. ápr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Nem akarom, hogy a gyermekemnek mindenhol visszakérdezzenek a nevére meg a többi ritkasággal járó kellemetlenséget..."


Nos, ez esetben szerencséd van, mert már jó sok évre visszamenően nyomon tudod követni, hogy adott évben melyik 100 név volt a legnépszerűbb. Javasolnám hogy a gyerekeidet nevezd Annának és/vagy Bencének, na velük kapcsolatban jó pár évig (évtizedig) nem fognak visszakérdezni a nevükre :)


Egyébként engem is érdekelne, hogy mi az a ritka név, ami így "megkeserítette" az életedet :)

2014. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Dalma a nevem. Ami lehet mára már nem olyan gáz, de a 80-as évek nem voltak egyszerűek vele.
2014. ápr. 9. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!