Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 8,5 hónapos babám most...

Ha 8,5 hónapos babám most kb.7,8 kg és a 74-es ruhák pont jók rá, akkor kb. mikor lesz a mérete 80-as szerintetek?

Figyelt kérdés
Tudom elég hülye kérdés... A helyzet, hogy már elkezdtem neki venni 80-as ruhákat, főleg nyáriakat. De most is már kellene pár átmeneti dolog, és fogalmam nincs, hogy most maradjak-e a 74-esnél, vagy vegyek inkább 80-ast?
2014. ápr. 8. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam most 10,5 hónapos. Kb 2 hete pont jók rá a 80-as ruhák. Ő 9kg körül van most. De persze hamarabb is adtam már rá 80-as ruhákat, nem voltak feltűnően nagyok, de mostanra lettek pont jók.Tehát szerintem kb. olyan 1,5-2 hónap mire a 80-as jó lesz a babádra pontosan, de egy hónap múlva szerintem már rá adhatod.De persze ez alkattól is függ.
2014. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány centi most a gyerek. És értelemszerűen akkorát, amelyikhez közelebb van.
2014. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!