Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S! Gyerekem egyfolytában...

S. O. S! Gyerekem egyfolytában sír, ma nagyon nyűgös volt, és tegnap is. Kapott 2x nurofent. Fogzástól lehet?

Figyelt kérdés
Most is ordít az Apjánál,mit tegyünk hívjak orvost?Nem lázas,kicsit náthás volt de ma is porszívózni kellett az orrát.Mit tehetnénk még?
2009. dec. 20. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp mutasd meg holnap orvosnak.
2009. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem fáj valamilye, az én gyerekeim mostanában sokszor panaszkodtak fülfájásra. a doki azt mondta ez a hajmosástól is lehet, ha a fülébe megy, lehet erősebb széltől is.
2009. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyi idős, de nálunk a folyamatos sirás mindig éhség. Mindig.
2009. dec. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap este, meg ma este volt szokatlanul nyűgös. Én az időjárásra fogom, vagy arra, hogy a hideg miatt nem mentünk sétálni.
2009. dec. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Mára már rendben van,igaz kapott gyógyszert így végigaludta az éjszakát.Éhesnek nem volt éhes mert előtte evett,ivott.1 éves elmúlt.Náthás még egy kicsit,porszívozni kell az orrát.Hát majdnem kihívtam az orvost tegnap este,mert nagyon sírt,de aztán abbahagyta,megnyugtattam,majd elaludt a karjaimban. :)Reggel fél 8-ig aludt.De most letettem fél 11-kor és még mindig alszik.Biztos már elfáradt a 2 napban,hogy szinte alig aludt.Időjárásra nem lehet mindent fogni szerintem.Fogzás is lehet,mert estére piros az arca,nincs meleg bent,21-22 fok.Valószínű ez is,mert nagyon túr a szájába.A fülébe nem tud belemenni a víz,én fürdök mindennap,nekem sose nem ment bele,attól semmiképp nem lehet.Na mindegy,remélem meggyógyul mihamarabb!NEKTEK NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT!!!!!
2009. dec. 21. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!