Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menjünk? Kb 10 percre van a...

Menjünk? Kb 10 percre van a védőnőnk és reggel 8-ra beszéltük meg hogy megyünk csak nagyon hideg van.12 hetes lesz a kislányom. Ha jól felöltöztetem, bebugyolálom akkor kivihetem?

Figyelt kérdés
10 perc oda 10 perc vissza az út. De ha sietek akkor még ennyi se. Ti vinnétek? Ja, a fülét fogja kiszúrni. Még Karácsony előtt akarjuk, csak pénteken jött meg a fülbevaló.
2009. dec. 21. 06:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hivd fel, hogy nem mentek!Az előbb néztem ki, -16 fok van.Biztos megérti.
2009. dec. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Nincs délutáni fogadó ideje?Tetesd át az időpontot, ha lehet!
2009. dec. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, én is most néztem, hogy -16 fok van. :S Holnap van délután, akkor viszem majd.
2009. dec. 21. 07:04
 4/5 anonim ***** válasza:
ha jól bebugyolálod akkor 10 perc alatt biztos nem lesz baja nyugi! azért már nem olyan icipici
2009. dec. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen mi tavaly 1 órákat sétáltunk a -20 fokban. Semmi baja sem lesz ha jól fel van öltözve!
2009. dec. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!