Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elkezdeném a hozzátáplálást a babámmal, de 1-2 dolog nem világos. Az alma levét hány napig adjam neki, és mikortól adjam neki pépesítve? Valamint a pép az alma esetében azt jelenti, hogy lereszelem, vagy mást is kell vele csinálni? Következő ízt mennyi idő után kell bevezetni?

Amúgy 4 hónapos és anyatejes a babám, de mivel nem hízott eleget, ezért mondták, hogy kezdjük el a hozzátáplálást. Bízom a gyerekorvosban, de közben annyiszor hallom, hogy 4 hónaposan még korai.. Szerintetek?

Előre is köszi a válaszokat!



2014. ápr. 15. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, szintén 4 hónaposan (anyatejes-tápszeres volt), hogy első nap a lereszelt alma levét adtam pár kanállal. Imádta :) Aztán másnap a levéből többet, 50 ml körül. Harmadnap pedig pépet pár kanállal, következő nap viszont az én lánykám már megevett egy egész adagot, nem kellett mellé tej-tápszer. Következő nap én már próbáltam neki a következő gyümölcsöt, és nagyon gyorsan haladtunk, 2 hét alatt kiváltottunk 2 étkezést, annyira imádta az új ízeket.
2014. ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 amanda baba válasza:
Igen, én is pont úgy mint az első válaszoló.
2014. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!