Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hetes baba ha megfázik mi a...

9 hetes baba ha megfázik mi a teendő?

Figyelt kérdés
Persze azonnal doki de ha éjszaka lázas lesz vagy ha szűrcsög az orra akkor mi a teendő?Néha tűszent és ha sírni kezd köhint is lehet ez megfázás vagy csak parázok?
2009. dec. 21. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Sűrűn kell porszívózni az orrát,nasivin orrcsepp és párologtass kamillát !Nem száraz a levegő ?
2009. dec. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha lázas lesz akkor egy fél kúp ha szörcsög akkor meg orsziporszi. Nekünk torokgyulladásunk volt 5 hetesen. Ne félj nem vészes ha esetleg megfázik. Én jobban ki voltam mint Ő. Sőt őt igazán nem zavarta az egész. 10 napig tartott rengeteget szívtam az orrát (a dokinő tanácsára) amikor csak hallottam, hogy tele van. Mondjuk lázas nem volt szerencsére de csúnyán köhögött vagy 10 napig. Kapott valami szirupot a köhögésére meg Panadolt is szedtünk 3 napig mert a doki szerint biztosan fájt a torka szegénynek. Elég csúnya volt neki. De aztán meggyógyult.

Különben nekem is sokat tüsszent, mondjuk Ő mindig szokott de ha nektek csak az van meg a sírás közben köhögés akkor szerintem nem lesz beteg. Nyugi! Ne beszéld bele a gyerekbe! ;p

2009. dec. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi csak nagyon féltjük azért mentek a pontok.
2009. dec. 21. 17:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak parázol, nyugi. Az én fiam 3 hónapos, még mindig "köhög", ha sírni kezd. Folyamatosan tüsszög is. Egy ideje már abbahagyta a szörcsögést, de elég sokáig csinálta, aztán az egyik napról a másikra elhagyta. Hiába szívtam az orrát, semmi sem jött belőle. Azt mondták rá, hogy azért csinálja, mert visszajön a tejcsi az orrába, akkor szörcsög.

Ha pedig lázas lesz netán, akkor tényleg egy fél kúp.

2009. dec. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!