Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok fiatal kismama miért vesz...

Sok fiatal kismama miért vesz fel hidegben olyan felsőt, amiből kilátszik a nagy hasa? Nem félnek, hogy megfázik a baba? Megfázhat egyébként?

Figyelt kérdés
(lehet, h h*lye kérdés, de kív. vok) ... kül. sztem nem szép látvány a kilógó nagy has...úgy nincs vele semmi baj, ha normális felsőt visel aki terhes... de miért kell ennyire felhívni rá a figyelmet? sztem ez olyan intim dolog, csak a szűkebb ismerettségi körre tartozik...v. én vok maradi?
2011. febr. 20. 22:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

a bab nem fog megfázni, 36-37 fokos magzatvízben van + a zsírréteg ami rajtunk van, 3 réteg bőr, izmok stb....védik.


nekem sem tetszik ez, de ez van....


2 kisfiú anyuja

2011. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Egyetértek veled, számomra egyenesen visszataszító látvány!
2011. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Ma már szinte prüdériának számít, ha egy kismama nem hívja fel a hasára a figyelmet. Nekem nincs bajom a passzos felsőkkel, ruhákkal, én is hordtam olyat kismamaként -mondjuk 4-5 hónaposan, amikor azért nem voltam még bálna méretű... A haspóló sosem vonzott, se a miniszoknya, pláne nem terhesen. De volt olyan kismama, akivel rendszeresen összefutottam a nőgyógyásznál: ő minden alkalommal niniszoknyában volt és combfixben.... Hát akkor már inkább haspóló....
2011. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
combfixben terhesen? úristen O.O
2011. febr. 20. 22:17
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Én nyáron se "lógattam" ki a pocakomat, amikor terhes voltam, pedig rekord melegek voltak, na de télen? Felelőtlen embereknek tartom őket. Lehet, hogy a magzat 36-37 fokos vízben úszkál, de ha az anyuka megfázik, tüdőgyulladást vagy hasonlót kap emiatt, akkor az nem hiszem, hogy túl egészséges lenne a babának.
2011. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem a baba fog megfázni,okos anyuka kaphat vesemedence gyulladást,vagy felfázik.
2011. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja, vicces volt, hogy finoman fogalmazzak... Amúgy helyes, csinos fiatal nő volt, csak kicsit nevetségesen nézett ki amikor leült és felcsúszott az amúgy sem hosszú szoknyája és lehetett látni a harisnya felett a bőrét... A kedvencem a necc combfixes megjelenése volt úgy az utolsó hetek környékén...Hááááááááááááááááááát......
2011. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Gondolom nem haspólóra gondolsz...

Nekem is néha kilóg, mert nincs tucatnyi kismamafelsőm, ami takarná.Nyilván nem direkt, de előfordul hogy a nadrág és a póló közt van egy pucér sáv.Egy nyolchónapos has nem kicsi...

2011. febr. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia.Én sok passzos felsőt hordtam de direkt sosem raktam ki a hasam..Az már az én dolgom..Főleg hogy még csikosodtam is...De néha nekem is felpenderedett a nagy hasamon a felső..nem győztem lehuzni
2011. febr. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem sincs minden napra kismama felsőm, otthon előfordul, hogy kilátszik a hasam, de csakis otthon. Ha elmegyek vhova, akkor olyan cuccot veszek fel, ami takar. Nem kockáztatnám, hogy megfázzak.
2011. febr. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!