Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beágyazódási vérzés lehet?

Manóka66 kérdése:

Beágyazódási vérzés lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Folyamatosan pisilni járok,ritkán délelőtt kicsi émelygés,olykor alhasi fájdalom. 2 negatív teszt,11 napja késik.

Tegnap este szeretkeztünk a párommal,és az aktust követően pici vér. Ma reggel is pici,színte jelentéktelen "vérzés",majd barnázás. Most megint véres váladék. Ha terhes lennék,kb 2 hetes.

Lehet ez beágyazódási vérzés? Meddig tart?


2014. ápr. 16. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha 11 napja késik, akkor kb. 5 és fél hetes terhes lennél. Az utolsó menstruáció 1. napjától számítják, függetlenül attól, mikor voltatok együtt.

Beágyazódási vérzés se igen lehet.

Ha terhes vagy és szex után véreztél, az NEM NORMÁLIS, akármit írnak.

Nekem is pont ez volt, mentem dokihoz, missed ab. Ő mondta, hogy semmilyen vérzés nem normális, meg azt is, hogy a szex vetélést okozhat.

Mikor csináltad a teszteket? 11 nap késés után már pozitív lenne, ha terhes lennél. Szerintem meg fog jönni, csak gyengén indul.

2014. ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már 7 éve van menzeszem,de ez nem az! Mindíg erős hasi görcs,erős vérzés... Ez pedig szinte semmi. Tegnap teszteltem, és hétfőn.
2014. ápr. 16. 11:11
 3/3 anonim ***** válasza:
11 napos késéssel a negatív teszt az egyértelműen azt jelenti hogy nem vagy terhes. Beágyazódási vérzés a nemvárt mensi előtt lehetne. A barnázás progeszteron hiányra utal ami annyit jelent hogy hiába termékenyül meg a petesejt nem tud beágyazódni a prog hiány miatt. A progeszteron hiány miatt csúszhat a mensi, nekem eleinte 10, majd majdnem 20 napot is csúszott mire elmentem orvoshoz.
2014. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!