Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan akinek. Beágyazódás...

Volt olyan akinek. Beágyazódási vérzés nem élénpiros pecsételős, hanem inkább hígabb világosabb vérezgetés volt?

Figyelt kérdés
5.-én volt ovum, és ma reggel pisilésnél vettem észre, hogy kicsit vérezgetek. Mensi még kicsit arrébb van, szal fogalmam sincs mi miatt lehet :/
2014. febr. 14. 07:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Akar lehet ilyen is a beagyazodas, de sajnos lehet gyulladas is, sajat tapasztalat. :(

Ha nem lesz pozitiv teszted, mindenkepp menj dokihoz, mert nekem sem fajt semmi, csak olyasmi lehetett, mint neked volt. Mindenutt azt olvastam, hogy beagyazodas, nagyon remenykedtem, persze semmi. Ha gyulladas, akkor mielobb kezelje doki, nehogy szovodmenye legyen.

2014. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!