Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piros az arca 9 hós babámnak,...

Piros az arca 9 hós babámnak, mitől lehet? Nem a hideg miatt, szobában vagyunk, ma jelentkezett nála.

Figyelt kérdés
kérlek írjatok, mert nagyon nyugtalan vagyok. mitől múlna el?
2009. dec. 21. 21:00
 1/10 Bea24 ***** válasza:
Sok babának akkor piros a pofija, ha jön a fogacska. Nem lehet, hogy erről van szó nála?
2009. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

jönnek a fogai, de már az áttörésen túl van.

lehet, hogy most újfajta ételt kezdtünk bevezetni? nem tudom...

2009. dec. 21. 21:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a szitu,minden este piros az arca,egyik jobban,mint a másik.Fogzásnál van ez,úgyhogy nálunk tuti az,ételtől semmiképpen nem.Eddig 8 fog van,de jönnek a nagyobbak...
2009. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

És az se lehet,hogy melege van?Nincs nagyon beöltöztetve?!

2009. dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nincs, mindin ellenőrzöm. köszönöm a válaszaitok

ha valaki még tud vmit, írjon

2009. dec. 21. 21:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak is (9 hós).

Voltunk az ügyeleten(nem emiatt),és azt mta a doktornő hogy jönnek a rágófogai azért piros a lányom arca.

Olyan mintha lázas lenne,de nem az.

2009. dec. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Voltatok kinn a levegőn napközben? Nálunk történt már, hogy a hideg miatt 2-3 napig piros maradt a pofija ("megcsipte" a hideg, azóta már védekezünk krémmel).
2009. dec. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9hónapos az én babám is 2napja estéként piros pozsgás az arca.Én a melegre fogtam,de eszembe jutott,hogy 6hónapos kora körül szintén volt egy párnapi pirosság.Az alsó fogai akkor jöttek ki.Lehet tényleg a fog,mert az én kislányom egésznap a kezét rágja.
2009. dec. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 9 hónapos, és szintés piros mindkét pofija. Én úgy gondoltam (remélem), hogy a fogaktól, alul-felül 2-2 fog kint van, gondolom jönnek a következők.
2009. dec. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
következők? reméltem, hogy most lesz egy kis szünet, egyszerre bújt ki 4.
2009. dec. 22. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!