Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a latex, és a...

Mi a különbség a latex, és a szilikon cumi között? Melyik a jobb a babának?

Figyelt kérdés
És miben különbözik a játszó cumi az éjszakai cumitól?
2008. júl. 25. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A latex cumi puhább, a szilikon esztétikusabb. Amelyiket jobbnak találod. Illetve amelyiket elfogadja a babád!
2008. júl. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van az előttem szólónak! Ne foglalkozz azzal, hogy nappali vagy éjszakai, általában úgyis kiesik a szájából éjszaka és ha nem ébred fel rá, akkor minek is? Nem tudom mekkora a babád, de mi 20 hónapos korára jutottunk el odáig, hogy a szilikon cumit latexre cseréltük. Nem egy cumigyuri a gyerkőc, de még fogzik és ilyenkor azzal nyugtatja magát. A szilikonból kb. 6-ot szétrágott mát kínjában, a latex viszont erősebbnek bizonyul. Először furcsán fogadta- azt hittem le is szokik róla- de mégis elfogadta. :-)
2008. júl. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A szilikon cumi valóban esztétikusabb és nincs olyan rossz gumiíze mint a latex cuminak. A játszócumi és az éjszakai cumi között gyakorlatilag semmi érdemleges különbség nincsen, azt használd amelyiket elfogadja a baba.
2008. júl. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A különbség az, hogy a latexet azoknak a babáknak ajánlják, akik hajlamosak rágcsálni a cumit, mert az jobban bírja. Viszont ragacsos lehet egy idő után, a szilikon viszont nem. A ragacsos latexet ki kell dobni, illetve néha morzsolódik is. Viszont puhább. A szilikon jobban bírja a forróságot, azt ki is lehet főzni (a latexet is, csak akkor hamarabb lesz ragacsos). Nekünk ilyen is, olyan is van, mindkettőt szereti a babám.
2008. júl. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!