Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy pelenkáztok? Csak az...

Ti hogy pelenkáztok? Csak az én babám ilyen?

Figyelt kérdés
16hós.Folyton felàll,nem tudok vele mit ceinàlni.Eddig elvolt,mert adtam a kezèbe valamit,de most nem èrdekli semmi,csakhogy felàllhasson.
2014. ápr. 17. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:

az elsőt nem is értem... mindegy...

szóval: vissza fektetem, küzdünk,harcol,de én vagyok az erősebb :) mindig sírás,üvöltözés van,de nincs mit tenni. mindig mondom neki,h. ha nem akar pelust,szobatisztuljon :)

2014. ápr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az elsöt èn se èrtem.Igaz,hogy sietve irtam de...na mindegy.

Nincs valami trükk? Nagy dolognàl,van,hogy összekenjük a dolgokat,annyira küzdünk.Aztàn lehet öltözni,amit szintèn nem dijaz annyira.Màr próbàltam àllva is pelcsizni,pisinèl mèg el is megy,bàr nem egyszerü.

2014. ápr. 17. 16:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Első, te hülye vagy.... Full helyesen írta le azt, hogy feláll. A hozzászólásod többi részét meg inkább nem minősítem...
2014. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi ekkor váltottunk bugyipelenkára. Így tényleg csak a kakinál kell lefektetni, egyébként pedig állva pelenkázok, így az a pár alkalom nem viseli meg. És akkor is ágyon, vagy szőnyegen...
2014. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nehezen... általában üvöltözés ( ő csinálja ) van belőle. Ha a párom itthon van, néha ő fogja le v megpróbálja szórakoztatni.

Kirántja maga alól a pelust, elmászik, nagy erővel rugdal. :/ :/ Remélem nem sokára kinövi ezt ...

2014. ápr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam pár napja csinálja ezt. (9 hónapos) Hát, szörnyű!!! eddig olyan szépen elvolt, megvárta amíg megcsinálom, aztán mehetett a dolgára, de most... szabályosan leizzadok. Hiába adok a kezébe bármit, folyamatosan oldalra, meg hasra fordul, elmászik, mindent csinál, csak épp hanyatt nem fekszik. Már látom, hogy a pelenkázón való pelenkázásnak véget kell vetnünk, mert elég veszélyes ez így már.
2014. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hàt igen!A bugyipelus tènyleg jó õtlet. köszi!
2014. ápr. 17. 23:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szintén bugyipelusra váltottunk. Azt a napi egy-két alkalmat kibírja fekve amíg gyorsan letakarítom a kakit utána meg már állva is fel tudom rá húzni gyorsan. Mióta így csináljuk nem sírunk pelenkázásnál( sem ő sem én ) :-D
2014. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!